Łukasz Szewczyk22.05.2023 (22:21)2 komentarze

Rusza Angora24.pl

• Tygodnik Angora uruchomił portal Angora24.pl.
Strona główna Angora24.pl
Strona główna Angora24.pl
Na łamach portalu internauci znajdą m.in. dział zagraniczny i motoryzacyjny, recenzje książek i audiobooków, Angorkę dla dzieci, jak również kulinarne propozycje Ewy Wachowicz oraz Marka Brzezińskiego, a także bardzo popularne wśród czytelników rysunki, wyróżniające Angorę na tle innych polskich czasopism.
Angora24.pl to także bieżące wiadomości z kraju i ze świata oraz treści przygotowane specjalnie dla czytelników online'owych. - Interesuje nas stworzenie serwisu, z którym swój dzień mogliby zaczynać nie tylko ci czytelnicy, którzy przekonali się do tradycyjnego wydania Angory, ale też wszystkie te osoby, które po prostu lubią być na bieżąco - mówi Jan Rojewski z firmy RD Media, która jest odpowiedzialna za projekt. - Zespół Angory od ponad trzydziestu lat tworzy najpoczytniejszy tygodnik w Polsce, jesteśmy zatem przekonani, że połączenie naszych sił zaowocuje zupełnie nową jakością na Angora24.pl - dodaje Rojewski.

- Portal jest odpowiedzią na zapotrzebowanie czytelników, którzy od dłuższego czasu to postulowali - mówi Mirosław Kuliś, twórca i wydawca Angory. - Tygodnik zawsze dbał o to, by być jak najbardziej aktualnym, więc sądzę, że w internecie ten walor też osiągniemy - dodaje.

Większość tekstów publikowanych na stronie angora24.pl schowanych będzie za paywallem. Aby można było je czytać konieczne będzie wykupienie dostępu - na miesiąc, kwartał lub na rok.

Użytkownicy, którzy preferują tradycyjny wygląd Angory, korzystając z portalu Angora24.pl będą mogli zakupić bieżące i archiwalne numery gazety w wersji PDF. Wydawca Tygodnika Angora zdecydował również, że równolegle z nowym portalem Angora24.pl funkcjonować będzie dotychczasowa strona angora.com.pl, na której można kupić elektroniczne wydania Angory, jak również skorzystać ze wszystkich opcji oferowanych internautom do tej pory.

Komentarze (1 - 2 z 2)

No już biegnę płacić.
 2  
Spóźnione przynajmniej o dekade
 1