Łukasz Szewczyk26.05.2023 (11:26)4 komentarze

Canal+ kręci trzeci sezon "The Office PL". Premiera jesienią 2023 (wideo)

• Poranna kapuczina zrobiona, odpowiedzi na maile z ASAP-em w tytule odpisane, pierwsze calle odbębnione... Ale nie w Kropliczance.
• Canal+ kręci trzeci sezon serialu "The Office PL"
• Premiera jesienią 2023 roku
"THE OFFICE PL"
Pierwszy w historii pomysł Patrycji, który ma sens, walka Michała o przetrwanie na stanowisku prezesa, zdrada dokonana przez najlepszego przyjaciela oraz wojna o serce Asi - pracowników Kropliczanki czekają duże zmiany, wyzwania i sytuacje, na które często jedyną reakcją może być facepalm. Dodatkowo "młody i dynamiczny" zespół powiększy się o dwa nowe etaty - w tych rolach Mateusz Król (KRYPTONIM POLSKA) i Małgorzata Gorol (ŚUBUK).
Za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentami wykonawczymi są Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z DGA Jake Vision. Producentkami ze strony CANAL+ Polska - Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.

- Widzowie pokochali humor codziennych zmagań biurowych bohaterów "The Office PL", dlatego decyzja o realizacji trzeciego sezonu zapadła praktycznie od razu. Dzięki temu serialowi i naszym innym najnowszym produkcjom, CANAL+ wypełnia niszę inteligentnych i zabawnych polskich komedii. Po ich odbiorze widać, że widzom bardzo brakowało seriali, przy których można się wspólnie pośmiać, a żarty i powiedzenia bohaterów z ekranu podbijają social media - mówi Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.

- Oczekiwania po poprzednich sezonach są wysokie, dlatego z ekipą zadbaliśmy, żeby scenariusze nowych odcinków zaskakiwały, pokazywały bohaterów w zupełnie nowych sytuacjach, a przy tym ciągle w charakterystyczny dla tego formatu sposób komentowały naszą polską rzeczywistość. W tym pomaga nam jak zawsze świetna ekipa oraz obsada. Mimo tego, że pracowników Kropliczanki czeka sporo zmian, to jedno pozostanie niezmienne - trzeci sezon będzie wciąż przezabawny i absurdalny, a fani będą mogli przejrzeć się w tych perypetiach jak w, nomen omen, kropli wody - dodaje Maciej Bochniak, reżyser.

Premiera trzeciego sezonu już jesienią 2023 w Canal+ Online i na antenie Canal+ Premium.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Super, tak trzeba żyć
 3  
Lubie ten serial !
 5  
Pierwszy sezon super, drugi trochę gorszy. Jakby na siłę.
Wątek z Podsiadło niepotrzebny. Poza tym super.
 4  
I to bardzo dobra wiadomość! <3
 0