Łukasz Szewczyk31.05.2023 (19:09)1 komentarz

Dzień Dziecka na antenie TVN. Specjalna oprawa i programy

• W Dzień Dziecka, 1 czerwca 2023 roku, stacja TVN dedykuje antenę, oraz oprawę graficzną stworzoną z dziecięcych rysunków.
TVN na Dzień Dziecka
Świat widziany z perspektywy dziecka jest prostszy i piękniejszy. Gdy dorastamy, wszystko się komplikuje. A gdybyśmy mogli na jeden dzień powrócić do lat młodości i spojrzeć na wszystko ich oczami? Z okazji Dnia Dziecka, stacja TVN przygotowała wyjątkową niespodziankę dla swoich widzów. Z dumą prezentuje specjalną oprawę graficzną, która tego dnia odświeży antenę kanału i stworzy magiczną atmosferę, idealnie pasującą do tego wyjątkowego święta. Bazą nowej identyfikacji są dziecięce rysunki. Zmieniona zostanie również warstwa muzyczna oprawy, także będąca dziełem najmłodszych.
Szereg atrakcji obejmie czwartkowe wydanie programu "Dzień Dobry TVN" oraz wieczorną emisję "Milionerów". Poranne wydanie w całości zostanie dostosowane do potrzeb i zainteresowań młodych widzów. W planach liczne niespodzianki, które rozbudzą wyobraźnię i wywołają uśmiech. O przygotowanie słodkich przyjemności w kuchni zadbają Piotr Kucharski wraz z synami, a na finał występ muzyczny zespołu, który rozgrzeje atmosferę - na scenie pojawi się Małe TGD.

Z kolei wieczorem emisja specjalnego odcinka "Milionerów". Tym razem, gośćmi będą Karolina Gorczyca z córką oraz Justyna Steczkowska i Jarosław Bieniuk w towarzystwie swoich synów. Całość wygranej trafi do podopiecznych Fundacji TVN.

Również antena TVN24 przekaże głos młodemu pokoleniu. W ramach akcji "Dajemy dzieciom głos" do studia zostaną zaproszeni dzieci i nastolatkowie, którzy opowiedzą o swoich potrzebach i oczekiwaniach oraz problemach, z którymi się mierzą.

Komentarze (1 - 1 z 1)

oprawa może być nowa ale treści już nie ! jedynie manipulowanie i podjudzanie to tej stacji motto od lat .
 2  

Polecamy