Łukasz Szewczyk01.06.2023 (9:28)3 komentarze

TVP VOD z kanałami TVP na żywo

• Telewizja Polska udostępnia bezpłatnie w serwisie TVP VOD kanały na żywo.
• W ten sposób publiczny nadawca poszerza ofertę serwisu dla wszystkich użytkowników.
TVP VOD
Serwis TVP VOD umożliwia dostęp dla zalogowanych użytkowników do następujących kanałów linearnych TVP: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Historia, TVP ABC, TVP Dokument, TVP Nauka, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Historia2, Alfa TVP, TVP ABC2, TVP Kultura 2, Belsat, UA1, TVP World oraz 16 oddziałów terenowych TVP 3.
Użytkownicy TVP VOD mogą oglądać treści na komputerach, urządzeniach mobilnych oraz urządzeniach telewizyjnych Smart TV (tu wymagane jest posiadanie urządzenia z systemem operacyjnym AndroidTV w wersji 6.0 lub nowszej, Tizen w wersji 4.0 lub nowszej lub WebOS w wersji 4.0.4 lub nowszej). Na urządzeniach Apple TV wymagana jest wersja 13.0 lub nowsza. Wspierana jest obsługa Chromecast/AirPlay oraz MiBox z systemem AndroidTV. Korzystanie z nowej funkcjonalności wymaga ściągnięcia aplikacji TVP VOD, która jest dostępna w App Store (dla użytkowników telefonów w systemie iOS) lub w Sklepie Play (Android).

Aplikacja TVP VOD pozwala teraz nie tylko oglądać kanały TVP na żywo w wybranym przez użytkownika czasie i miejscu. W nowej odsłonie znalazła się biblioteka filmów i seriali dostępnych zarówno w bezpłatnej, jak i płatnej ofercie. Widzowie, którzy opłacają abonament RTV, mają dostęp do znacznej części katalogu bez reklam.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Kiedyś już mieli kanały na żywo, jak TVP info i wszystkie te z hbbtv kultura 2, abc 2 itp. Potem usunięto bo ktoś wpadł na pomysł otwarcia TVP Go. Teraz trzeba by jeszcze spiąć to wszystko w jedną apke i oszczędzać pieniądze abonentów RTV...
 2  
Oglądajcie kanały TVP w aplikacji, a potem przyjdzie kara za niezarejestrowany odbiornik :) Bo stwierdzą, że te TV boxy to też odbiorniki telewizyjne, skoro można oglądać przez apkę
 2  
Po zmianie na wszystkich programach nie działa hbbtv oraz TVP GO, które uruchamiało się jednym przyciskiem pilota tv. Teraz trzeba się logować przez co spadnie ilość wyświetleń.
Zmiana na gorsze, nawet graficzne oznaczenie programów jest na niższym poziomie!
Po co komu taka zmiana?!
 0