Łukasz Szewczyk20.06.2023 (16:58)brak komentarzy

Koncert "Moonfest" Julii Żugaj na żywo w Canal+ Online

•W sobotę (24 czerwca) na warszawskim Torwarze odbędzie się zwieńczający trasę "Miłostki On Tour" koncert Julii Żugaj, jednej z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce.
• Wydarzenie będzie również transmitowane w serwisie Canal+ Online.
Koncert “Moonfest” Julii Żugaj
Julia Żugaj to wschodząca gwiazda muzyki, której największą popularność przyniosła działalność internetowa oraz udział w projekcie "Team X". Obecnie Julia skupia się na rozwoju kariery muzycznej - "Miłostki" to jej debiutancka płyta, która ujrzała światło dzienne w październiku 2022 roku. Jest ona muzyczną opowieścią o miłości i wielu etapach jej przeżywania - od niewinnego zauroczenia, przez płomienne uczucie, aż po rozstanie i tytułowe miłostki, będące nieustannym poszukiwaniem i zbiorem platonicznych westchnień.
Album przez 11 tygodni utrzymywał się w TOP20 na liście OLiS, a w dniu premiery zajmował 1. miejsce. W grudniu zeszłego roku płyta pokryła się złotem. Solowa trasa koncertowa Julii wyprzedała się w zaledwie 2 dni. Twórczyni wraz ze swoim zespołem zagrała 10 koncertów w 7 największych miastach w Polsce, w których udział wzięło prawie 10 000 osób. Koncert "Moonfest" na Torwarze to zwieńczenie trasy koncertowej, które przybierze wyjątkową oprawę.

- Transmisja koncertu Julii Żugaj na platformie CANAL+ online to wspaniała okazja dla wszystkich, którzy nie mogą być z nami na Torwarze, podczas tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ostatni, specjalny koncert Julii zamykający trasę "Miłostki On Tour". Występ ten to zwieńczenie nie tylko wspaniałej pracy naszej artystki, która wydając debiutancką płytę, spełniła swoje marzenie - to także dowód ogromnej pracy całego naszego zespołu, który wspiera Julię od początku jej muzycznej drogi - mówi Wojciech Szaniawski, prezes zarządu Spotlight Agency i włodarz Move Federation, który już od prawie 20 lat zajmuje się budowaniem wizerunku najbardziej znanych polskich sportowców oraz influencerów.

Wydarzenie uświetnią goście specjalni, którzy nie tylko pojawią się w strefie M&G, ale wystąpią także na scenie ze swoim autorskim materiałem. Na Torwarze wraz z Julią pokażą się Blanka Stajkow, Martyna Cyrko, evelina ross oraz Małe TGD.

- "Moonfest" będzie dla mnie niezwykle istotnym koncertem. To koniec pewnego - muzycznego - etapu w moim życiu, a zarazem początek kolejnych wyzwań związanych z muzyką. Jestem wdzięczna, że pierwsza płyta została tak ciepło przyjęta przez moich fanów! To napędza mnie do działania, daje motywację do tworzenia kolejnych numerów. Występ na Torwarze będzie także swego rodzaju podziękowaniem dla moich odbiorców - za ich wsparcie oraz wiarę w moje działania. Podczas koncertu zaśpiewam ich ulubione numery, wśród których znajdą się m.in. Miłostki czy Wiosenny Bez - mówi artystka, Julia Żugaj.

Za organizację koncertu odpowiada Spotlight Agency, jedna z największych agencji influencer marketingu w Polsce, która odpowiedzialna jest za kariery takich twórców jak Natalia Karczmarczyk, Monika Kociołek czy Patrycja Mołczanow. Agencja jest także właścicielem pierwszej w Polsce federacji piłkarskiej dla influencerów - Move Federation.

Transmisja koncertu w sobotę (24 czerwca) od godz. 18.00 w Canal+ Online. Po zakończeniu transmisji koncert będzie dostępny w serwisie do obejrzenia w dowolnym momencie.