Łukasz Szewczyk07.07.2023 (18:01)2 komentarze

Roczna subskrypcja Wyborczej z BLIK-iem

• W ramach współpracy z systemem płatności mobilnych BLIK zespół Gazety Wyborczej przygotował dla odbiorców nową ofertę prenumeraty cyfrowej.
Roczna subskrypcja „Wyborczej” z BLIKIEM
W ramach oferty "Wyborczej" i BLIKA czytelnicy i czytelniczki, którzy dokonają płatności za pomocą BLIKA, otrzymają roczną subskrypcję Premium Wyborcza.pl w cenie 189 zł. Regularna cena pakietu rocznego to 432 zł. Oferta skierowana jest do nowych użytkowników, którzy chcieliby rozpocząć korzystanie z treści oferowanych przez "Gazetę Wyborczą" i zyskać dostęp przez cały rok.
Pakiet Premium Wyborczej umożliwia m.in. korzystanie z treści Wyborcza.pl i Wyborcza.biz, dostęp do opinii eksperckich i odredakcyjnych z możliwością komentowania tekstów, do wiadomości z ponad 30 serwisów lokalnych, a także do treści najlepszych w Polsce magazynów dla kobiet spod znaku "Wysokich Obcasów". Oferta Premium Wyborcza to także teksty partnerów dziennika: "The New York Times", "El Pais", "La Repubblica", "Tribune de Geneve", "Le Soir", "Le Figaro", "Die Welt", "Tages-Anzeiger", a wszystko to dostępne na Wyborcza.pl lub poprzez aplikację na smartfony i tablety.

Promocyjna oferta przy płatności BLIK jest dostępna tylko do 31 lipca 2023 roku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Dziękuję, ale nie chcę.
 7  
Ciekawe kto do tego biznesu dopłaci?
 6