Łukasz Szewczyk18.07.2023 (15:24)15 komentarzy

Droższy Canal+ Online. Nowe ceny, roczne oferty terminowe

• Canal+ wprowadza zmiany cenowe w serwisie Canal+ Online
• Wyższa cena za pakiet Canal+
• Wydłużenie do 12 miesięcy ofert długiterminowych
Canal+
Zmiany w ofercie serwisy streamingowego Canal+ Online. W poniedziałek (24 lipca 2023 roku) zmieni się cena za pakiet Canal+ z obecnych 49 zł miesięcznie na 54 zł miesięcznie. Użytkownicy tego pakietu otrzymują dostęp do oferty filmowo-serialowej oraz oferty sportowej, w tym m.in. do wszystkich meczów Ekstraklasy, wybranych meczów Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1, PGE Ekstraligi i NBA).
Canal+ online w ramach jednego serwisu agreguje treści od zewnętrznych partnerów, dlatego ofertę sportową można rozszerzyć o pakiet Eleven Sports & Polsat Sports Premium za 20 zł miesięcznie i zyskać dostęp do meczów Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sports Premium), włoskiej Serie A czy szerszej oferty meczów LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats czy PGE Ekstraligi (na kanałach Eleven Sports).

Bez zmian pozostaje cena pakietu Canal+ Seriale i Filmy, czyli wszystkiego co oferuje pakiet Canal+ z wyłączaniem sportu. Cena paczki nadal oferowana za 29 zł miesięcznie

Zmiany w ofertach długoterminowych
Z pakietu CANAL+ można również skorzystać w ofertach długoterminowych, czyli płacąc z góry za kilka miesięcy korzystania z serwisu w cenie korzystniejszej niż przy płatności w miesięcznej subskrypcji. Obecnie oferty długoterminowe są dostępne w opcjach na 6 miesięcy. Po 24 lipca zostaną zastąpione ofertami na 12 miesięcy.

W ofercie rocznej, ceny za pakiety będą kształtować się następująco:
• Pakiet Canal+ Seriale i Filmy: 19 zł miesięcznie (225 zł opłaty rocznej z góry)
• Pakiet Canal+: 39 zł miesięcznie (468 zł opłaty rocznej z góry)
• Pakiet Canal+ z ofertą Eleven Sports i Polsat Sport Premium: 54 zł miesięcznie (648 zł opłaty rocznej z góry)

Klienci, którzy już teraz korzystają z oferty Canal+ Online lub przed 24 lipca aktywują dowolny pakiet, zachowają obecne ceny w przyszłości. Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Wyłączenie danego pakietu i jego ponowna aktywacja po 24 lipca będzie skutkowała zakupem w nowej, wyższej cenie.

Canal+ Online to serwis streamingowy, w którym można oglądać filmy i seriale na życzenie - bez zobowiązań i abonamentu. Serwis ofertuje również dostęp do sportowych transmisji online: meczów piłki nożnej, tenisa, NBA i żużla na żywo. W każdej chwili można również skorzystać z usługi Canal+ live, czyli dostępu do tradycyjnych kanałów telewizyjnych, w tym w jakości 4K. Z serwisu można korzystać na wielu urządzeniach, odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie i dzielić konto z rodziną.

Komentarze (1 - 10 z 15)

xD
Jak widać, nowy kontrakt Ekstraklasy (obowiązujący od sezonu 2023/24) sam się nie spłaci.

Jak w kablówce też będą kombinować z cenami, prędzej po wielu latach zrezygnuję z Canal+. Coraz mniej czasu w życiu na oglądanie TV

Tak swoją droga, po co w rocznej ofercie wciskają do Canal+ Eleveny i Polsaty, gdy np. ktoś chce oglądać tylko Canal+ xD
 10  
Nie pochwalam tej podwyżki ale co to teraz jest 5 zł i tak zaraz wyskoczą z jakąś promocją.
 1  
54zł drogo ci co maja tv sat to maja to za 19zł
 5  
Po co komu roczny pakiet kanał Polsat Sport Premium jak Liga Mistrzów leci Co jakiś czas i niecały rok
 8  
Do CANAL+ ja mam C+ od kilkunastu lat z satelity za 20zł tylko że ja mam umowę na 15 miesięcy a tu nie trzeba mieć umowy i to ta różnica no ale dali mi viaplay z 0zł Polsat Sport Premium 0zł i Eleven za 10żł no i za 50zł pakiet Extra i HBO 20zł razem 100zł i jestem zadowolony..
 4  
Łooo panie, ciekawe ile osób płaci taka stawkę. Ja płacę 20 zł na spółkę z kolegą i więcej bym nie dał.
 4  
Czyli jak ktoś chce oglądać cała piłkę musi zapłacić 99 zł, 54 zł za C+PSP+Eleven oraz 44 zł za Viaplay. Wychodzi 50 zł na osobę. Czy to dużo? Kwestia oczekiwań
 6  
Do Bredziok 13 nie musisz brać HBO ,jak masz na satelicie to możesz dać jeszcze te cały swój pakiet 2 osobą online wtedy wyjdzie 33zł.
 3  
Kto w dzisiejszych czasach, jeszcze to goowno wykupuje?
 4  
W C+ zawsze było drogo
 9