Łukasz Szewczyk20.07.2023 (15:21)brak komentarzy

Ruszył podcast Disney100 z okazji stulecia Disneya

• Z okazji świętowania setnych urodzin Disney rusza z podcastem Disney100
• Jakie są kulisy powstawania piosenek, programów telewizyjnych i filmów, które zna każdy z nas oraz kim są ludzie, którzy za nimi stoją?
Disney100  Podcast
Trzy pierwsze odcinki podcastu są już dostępne na głównych platformach podcastowych oraz na YouTube Disney Polska, kolejne pojawią się w każdy czwartek. Format powstał we współpracy z Onet.pl, dlatego wszystkie odcinki będą też dostępne w Onet Audio.
Na podcast zaprasza prowadzący Kamil Bałuk - dziennikarz, reporter i autor książek non fiction. W każdym odcinku usłyszymy też fanów, którzy podzielili się z nami swoimi najpiękniejszymi wspomnieniami z Disneyem. Subskrybuj podcast Disney100, żeby nie przegapić żadnego odcinka i dołącz do dyskusji na profilach Disney Polska na Instagramie i Facebooku. Pełna lista odcinków dostępna poniżej.


- Przez cały rok świętujemy 100 lat Disneya. Dla naszych fanów przygotowaliśmy z tej okazji spektakularne wydarzenia od koncertów, pokazów fontann po specjalne pokazy kinowe. Teraz z radością prezentujemy Podcast Disney100 - 16 wyjątkowych odcinków z polskimi twórcami i aktorami, którzy wspólnie z nami wspominają całe bogactwo filmowego, telewizyjnego i muzycznego dorobku Disneya oraz ponadczasowe historie, które urzekają kolejne pokolenia widzów. To właśnie dzięki naszym widzom i najwierniejszym fanom możemy dzisiaj świętować stulecie The Walt Disney Company - mówi Kakhaber Abashidze SVP Country Manager The Walt Disney Company, CEE