Łukasz Szewczyk27.07.2023 (14:34)1 komentarz

"Gwiazdy w trasie". Kino Polska Muzyka rusza w trasę razem z artystami (wideo)

• Wakacyjny program Kino Polska Muzyka
Kamil Bednarek w serii Kino Polska Muzyka "Gwiazdy w trasie"
Nowy wakacyjny program "Gwiazdy w trasie" pokazuje kulisy koncertowej Polski z perspektywy popularnych muzyków. Prowadząca Agata Solarska rozmawia z Gwiazdami i ich wiernymi fanami, wraz z kamerą zagląda za kulisy największych scen i pokazuje, jak bawi się kochająca muzykę publiczność. W programie widzowie zobaczą również fragmenty koncertów swoich ulubionych wykonawców.
W pierwszym odcinku program zabiera widzów do magicznego Gdańska na koncert Kamila Bednarka. Agata Solarska rusza w miasto, żeby na gorąco, przed koncertem, złapać fanów artysty, zaśpiewać z nimi największe hity muzyka i znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie - lepiej mu w dredach, czy bez nich? Sam muzyk również uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi, czy lubi chodzić po czerwonym dywanie, jaką kawę pije przed występem, jak dba o swój głos i czego lepiej unikać, by nie zaspać na własny koncertPierwszy odcinek serii można obejrzeć w serwisie YouTube. Pozostałe odcinki premierowo na antenie Kino Polska Muzyka w każdą sobotę o 11:00.

Komentarze (1 - 1 z 1)

O cos sie rusza w Kino Polska Muzyka...Bo dotychczas leca te same teledyski z wielu lat do tyłu. Kiedy w końcu ten kanał bedzie ciekawy i dynamiczny?
Arkadiusz Pieńkowski 28.07.2023 (11:19:13)
 0