Łukasz Szewczyk02.08.2023 (9:14)1 komentarz

Filmy za 1 złoty. Wakacyjna oferta w Vectra VOD

• Użytkownicy usług sieci Vectra mogą wypożyczać filmy za 1 zł
• Sierpniowa akcja promocyjna w Vectra VOD obejmuje 200 filmów do wyboru
Filmy za 1 zł w Vectrze
Vectra VOD oferuje łatwy dostęp do bazy tysięcy filmów, a w sierpniu dodatkowo można skorzystać z akcji promocyjnej w ramach katalogu "Sierpień z filmami za 1 zł" i wybierać spośród 200 pozycji. Dzięki temu możemy zorganizować sobie kino na własnych zasadach, bez bloków reklamowych, w dogodnych godzinach i dowolnym miejscu: w plenerze, na wakacjach, w samochodzie podczas podróży na urlop, na kempingu, w hotelu lub w domu. Z biblioteki Vectra VOD można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie. Dzięki temu rodzice w salonie spokojnie obejrzą 6-krotnie nominowany do Oscara "Tár" z popisową rolą Cate Blanchett, podczas gdy nastolatkowie zorganizują sobie filmowy maraton z "Pitch Perfect" w drugim pokoju.
Koszt wypożyczenia filmów, które objęte są akcją w terminie od 1 do 31 sierpnia 2023 roku wynosi 1 zł.

Jak wypożyczyć kinowe hity za złotówkę?
Abonenci posiadający usługę telewizji z dekoderem i dostępem do Vectra VOD wystarczy, że wybiorą odpowiednią opcję na pilocie lub w menu dekodera i wyszukają dedykowaną zakładkę. Jeśli są poza domem mogą skorzystać z aplikacji TV Smart GO lub strony internetowej tvsmart.pl.

Dostęp do oferty filmów za 1 złoty mają także klienci, którzy posiadają usługi internetowe lub telefoniczne od Vectry, jak również wszyscy Ci, którzy zalogują się do aplikacji TV Smart GO bądź na tvsmart.pl. W przypadku abonentów filmy z wypożyczalni zostaną doliczone do ich faktury,
a użytkownicy nie korzystający z usług tego operatora za filmy zapłacą za pośrednictwem udostępnionych form płatności.

Komentarze (1 - 1 z 1)

widać naiwnych chcą złapać bo chętnych brak .
 1