Łukasz Szewczyk09.08.2023 (14:28)brak komentarzy

Koncert Jana Majewskiego w radiowej Trójce

• Program Trzeci Polskiego Radia przygotwał koncert Jana Majewskiego - laureata nagrody "Debiuty", wyróżnionego przez radiową Trójkę podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Koncert Jana Majewskiego
Podczas tegorocznego, jubileuszowego 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, radiowa Trójka nagrodziła najbardziej obiecującego debiutanta. Jan Majewski, który został uhonorowany tym tytułem, zaprezentuje się przed publicznością podczas niedzielnego koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.
Jan Majewski to młody wokalista i gitarzysta, a także kompozytor i autor tekstów, który zdobył nagrodę "Debiuty Trójki" za utwór "Właściwie mi dobrze". - Piosenka opowiada o relacji między partnerami, o tym, że często nie chcemy się zmieniać i dostosowywać do drugiej osoby - mówi artysta.

Występ został doceniony również przez publiczność, która przyznała Majewskiemu swoją nagrodę. Utwór powstał we współpracy z Anną Wyszkoni i pochodzi z debiutanckiego albumu, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Piosenki, które znajdą się na tej płycie zostały napisane m.in. z Moniką Wydrzyńską oraz Skubasem. Dotychczas muzyk na swoim koncie ma cztery autorskie utwory: "Niepewne", "Swoje miejsce", "Prosto w ciszę" i "Właściwie mi dobrze", który znajduje się na "Liście Przebojów Trójki". W najbliższym czasie planuje premierę dwóch kolejnych singli.

Koncert Jana Majewskiego w niedzielę (13 sierpnia 2023 roku) od godz. 20.05 - transmisja na antenie Trójki oraz - w formie streamingu wideo - na stronie trojka.polskieradio.pl, Facebooku i kanale YouTube stacji.