Łukasz Szewczyk15.08.2023 (9:40)2 komentarze

Jesienna oferta TVP Kobieta

• TVP Kobieta przedstawiła ofertę na jesień 2023
• W ramówce programy lifestylowe, seriale oraz filmy fabularne i dokumentalne
TVP Kobieta
W jesiennej ramówce TVP Kobieta zaproponuje widzom nowości lifestylowe: program "Pensjonaty z pomysłem" o wyjątkowych i spektakularnych miejscach na odpoczynek, a także program "Brudne domy" - w każdym odcinku eksperci pokażą jak poradzić sobie z bałaganem w dwa dni, a dom uczynić czystym i uporządkowanym. Antena wyemituje również po TVP VOD serię "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć" z Sandrą Kubicką w roli prowadzącej.
W ofercie TVP Kobieta znajdą się produkcje własne. Nowe odcinki programu "Kwiaty na warsztat", w którym mistrzyni florystyki Joanna Lewandowska opowie o tajemnicach roślin i udzieli wielu praktycznych porad dotyczących ich uprawy, a także nowy sezon programu "Tańcząca ze światem" - program lifestylowo - podróżniczy, w którym prowadząca Edyta Herbuś pokazuje życie mieszkańców innych krajów, ich tradycje, kulturę, obyczaje oraz lokalne tańce. Tym razem prowadząca odwiedzi piękną Grecję.

Jesień w TVP Kobieta to także kontynuacje znanych już widzom serii m.in. premierowe odcinki programu "Nowe życie na wsi", o poszukiwaniu nieruchomości zlokalizowanych w malowniczych miejscach pełnych spokoju oraz "Trend XXI", a w nim najpiękniejsze kreacje słynnych projektantów, najnowsze trendy w makijażu oraz najbardziej pożądaną biżuterię świata.

TVP Kobieta to również. W jesiennej ofercie programowej anteny będą uwielbiane przez widzów: "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem", "Winnice miłości" czy "Akacjowa 38". Szczególne miejsce w ramówce zajmą ostatnio zrealizowane produkcje TVP: "Polowanie na ćmy", "Dewajtis", "Dom pod dwoma orłami", "Archiwista". Natomiast w niedzielne popołudnia antena zaproponuje widzom kultowe seriale: "Kobieta za ladą" oraz "Szpital na peryferiach".

W ramówce znajdą się również programy, które swoje premiery miały na innych antenach TVP, a skierowane są do grupy docelowej TVP Kobieta. Cykle prowadzone przez Karola Okrasę i Roberta Makłowicza dostarczą wiedzy kulinarnej, a Wojciech Cejrowski pokaże interesujące miejsca w "Boso przez świat". Pięknych widoków nie zabraknie również w cyklu "Wszystkie kolory świata".

TVP Kobieta to między innymi pasmo filmów dokumentalnych, które kolejną ramówkę gości na antenie. Wśród dokumentów widzowie będą mogli zobaczyć m.in. "Fellini - ja klaun", "Frida Kahlo", "Historia makijażu", "Marilyn Monroe: Kufer tajemnic" czy cykl "Portrety wojenne. Kobiety".

Jesienna oferta programowa TVP Kobieta to także filmy fabularne - wśród nich prestiżowe produkcje zagranicznych dystrybutorów oraz doskonałe kino polskie, które widzowie będą mogli oglądać od soboty do czwartku o godz. 21:30, a w piątki o godz. 22:30.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, dla widzów, którzy nie zdążyli zobaczyć "Pytania na śniadanie" w TVP2, codziennie powtórka tego programu na antenie TVP Kobieta. W niedzielne poranki antena zaprosi widzów na najnowszy sezon programu "Rolnik szuka żony".

Kolejny już raz TVP Kobieta włącza się w międzynarodową akcję "Sprzątanie świata", odbywającą się w trzeci weekend września. W związku z tym wydarzeniem stacja przygotowała wyjątkową ofertę programową w dniach 15-17 września. Podczas ekoweekendu widzowie będą mogli obejrzeć programy o tematyce ochrony środowiska naturalnego, w tym m.in.: "Ku zielonym miastom" (15 września godz. 17:30), "Życie w 50. stopniach" (16 września godz. 9:00), "Żywy Bałtyk" (17 września godz. 10:30) czy "Znikająca wyspa" (17 września godz. 18:25).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Kiedy TVP FILM I TVP MUZYKA????
 5  
Pytanie na śniadanie tutaj oglądam
 1