Łukasz Szewczyk15.08.2023 (11:03)1 komentarz

Przebój lata oraz Świętokrzyska Gala Kabaretowa w Polsacie

• Po raz kolejny Kadzielnia w Kielcach pod koniec wakacji będzie rozrywkową stolicą Polski
• Koncert "Przebój Lata Radia Zet i Polsatu oraz Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2023
• Transmisje w Polsacie
Blanka w teledysku "Solo"
Koncert "Przebój Lata Radia Zet i Telewizji Polsat"
W sobotę 26 sierpnia, na scenie kultowego, mogącego pomieścić 5,5 tysiąca widzów amfiteatru, w ramach kolejnej odsłony Magicznego Zakończenia Wakacji, pojawią się gwiazdy sceny rodzimej, których nie trzeba nikomu przedstawiać: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, bryska i Smolasty. Oprócz nich wystąpi uwodzicielska Blanka z utworem "Solo" oraz urocza Margaret. Michał Szczygieł z utworem "Pocałunek lata" i Rubens w utworze pt. "Pantera Disco". Pojawią się również piosenkarze młodego pokolenia: Dominik Dudek, Wiktor Dyduła oraz zwycięzca 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - niezwykle utalentowany wokalnie i aktorsko- Oskar Cyms z piosenką "Niech mówią".
Wśród zagranicznych gwiazd wystąpi gorący Alvaro Soler, którego wpadające w ucho hity takie jak "Sofia", "Muero" czy "La Cintura" znane są niemal każdemu i skutecznie rozkręcą każdą imprezę, a które znalazły się na liście hitów Partnera tegorocznego koncertu - Radia Zet. Na scenie zagoszczą także Ray Dalton z lekko brzmiącymi hitami ostatniego czasu między innymi "Do it again" oraz wciąż unosząca się na fali popularności Nea, która ze swoim spokojnym, akustycznym hitem pt. " Some say" wdarła się na czołówki list przebojów.

Niekwestionowaną gwiazdą tego wieczoru będzie Loreen - dwukrotna laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji: w 2012 roku uznanie w tym konkursie znalazła jej piosenka pod tytułem "Euphoria",a w 2023 roku sukcesem okazał się kawałek pt. "Tatoo" dzięki czemu mająca marokańskie korzenie szwedzka piosenkarka stała się drugą w historii konkursu osobą (pierwszą kobietą), która zwyciężyła dwukrotnie w tym konkursie. Obok niej na scenie historycznej Kadzielni zaśpiewa zjawiskowa Alessandra, która również porwała świat w konkursie Eurowizji 2023 piosenką " Queen of Kings".

W trakcie trwania koncertu przeprowadzany będzie konkurs na "Przebój Lata Radia Zet i Telewizji Polsat". Widzowie będą mogli oddawać głosy w drodze SMS na najlepszą piosenkę tego wieczoru. Koncert poprowadzą: Agnieszka Kołodziejska (Radio Zet) oraz Adam Zdrójkowski (Telewizja Polsat).

Świętokrzyska Gala Kabaretowa
W niedzielę 27 sierpnia fani kabaretowych numerów mogą spodziewać się uczty
w wydaniu najlepszych, polskich kabareciarzy. Gospodarzem wydarzenia będzie Kabaret Skeczów Męczących, którego wspierać będzie Olga Bołądź. Na scenie pojawią się także spontaniczni artyści z Kabaretu Nowaki z oraz pełen energii i nowych pomysłów - Kabaret K2.

Publiczność będzie mogła rozluźnić się w towarzystwie Kabaretu Moralnego Niepokoju i znanego z ciętych ripost Roberta Górskiego, a także Kabaretu Młodych Panów, których skecze pełne są swoistej ironii i rozbawią nawet największych ponuraków. Tradycyjnie już przed polską publicznością wystąpi komik młodego pokolenia Szymon Łątkowski, Zobaczymy także ikonę polskiej sceny kabaretowej, wyjątkowego aktora i człowieka - niezniszczalnego Jerzego Kryszaka.

Koncert "Przebój Lata Radia Zet i Telewizji Polsat" (sobota, 26 sierpnia) oraz "Świętokrzyska Gala Kabaretowa" (niedziela, 27 sierpnia) od godziny 20.00 na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Fajnie
 1