Łukasz Szewczyk13.09.2023 (12:47)2 komentarze

"Barbie" prosto z kina do wypożyczalni VOD

• Zaledwie półtora miesiąca po premierze kinowej - największy hit filmowy tego roku "Barbie" trafił do Wypożyczalni VOD
• Do tej pory produkcja Warner Bros z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem zarobiła prawie 1,5 miliarda dolarów.
"Barbie" w Playerze
"Barbie" - uwspółcześniona historia kultowej lalki od tygodni bije rekordy popularności w kinach na całym świecie, również w Polsce. Obraz już zdążył zapisać się w historii Warner Bros Pictures jako najbardziej dochodowy film w reżyserii kobiety. Świat Barbie to idealne miejsce, pełne idealnych mieszkańców. No, chyba że ktoś przeżywa akurat kryzys egzystencjalny w całej pełni. Albo jest Kenem.
Nominowana do Oscara scenarzystka i reżyserka Greta Gerwig ("Małe kobietki") przedstawia "Barbie" z nominowaną do Oscara Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach Barbie i Kena. Obok nich występują także America Ferrera, Kate McKinnon, Issa Rae, Rhea Perlman i Will Ferrell. W pozostałych rolach grają Michael Cera, Ariana Greenblatt, Ana Cruz Kayne, Emma Mackey, Hari Nef, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Scott Evans, Jamie Demetriou, Connor Swindells, Sharon Rooney, Nicola Coughlan, Ritu Arya i laureatka Oscara Helen Mirren.

Gerwig wyreżyserowała "Barbie" na podstawie scenariusza, który stworzyła we współpracy z Noah Baumbachą. Inspiracją jest lalka Barbie firmy Mattel. Producentami filmu są David Heyman, Margot Robbie, Tom Ackerley i Robbie Brenner.

W ekipie Gerwig znaleźli się operator Rodrigo, scenografka Sarah Greenwood, projektantka kostiumów Jacqueline Durran, montażysta Nick Houy, specjalista do spraw efektów wizualnych Glen Pratt, kierownik muzyczny George Drakoulias oraz kompozytorzy Mark Ronson i Andrew Wyatt, którzy mają też swój wkład w powstanie licznych piosenek ze ścieżki dźwiękowej filmu.


"Barbie" trafiła do dystrybucji VOD na całym świecie w modelu na życzenie. W Polsce tytuł wzbogaci m.in. ofertę "Wypożyczalnia Playera", gdzie jako tytuł Premium VOD będzie dostępny w cenie 40 zł/48 h.

Z okazji filmowego wydarzenia serwis zmieni swoje barwy na różowe. W takiej wersji będzie dostępny dla swoich klientów przez cały tydzień.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Zaczekam jak będzie w HBO Max xD
 1  
podajze w listopadzie
 0