Łukasz Szewczyk26.09.2023 (11:27)brak komentarzy

Hit Ligi Mistrzów Industria Kielce - PSG w Eurosporcie

• W środę (27 września) w Hali Legionów Industria Kielce podejmie PSG w meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.
• Transmisja wielkiego w Eurosporcie 1 i w Playerze.
promo
Po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów PSG jest niepokonane i zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy A. Industria Kielce, która w pierwszym meczu uległa Aalborgowi jest piąta z dorobkiem dwóch punktów. W środę mistrzowie Polski będą mieli szanse na zbliżenie się do czołówki, ale czeka ich wyjątkowo trudne zadanie - starcie z Paris Saint-Germain, w którego składzie znajduje się m.in. jeden z najlepszych piłkarzy w historii Nikola Karabatic. W zespole z Paryża gra również Kamil Syprzak, który po dwóch kolejkach zajmuje 6. miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi Mistrzów. Trzeci w tym zestawieniu jest Szymon Sićko z Industrii Kielce. Spotkanie w Hali Legionów rozpocznie się o 18:45. Mecz poprzedzi studio z udziałem Kacpra Merka, Iwony Niedźwiedź i Grzegorza Tkaczyka. Spotkanie skomentują Piotr Karpiński i Krzysztof Bandych.
Fantastycznie zapowiadający się mecz Industrii Kielce z PSG będzie pierwszą odsłoną polsko-francuskiej rywalizacji w europejskich pucharach w piłce ręcznej. W czwartek Orlen Wisła Płock zagra na wyjeździe z Montpellier HB. Po dwóch kolejkach obie drużyny pozostają bez punktów. Mecz Montpellier HB - Orlen Wisła Płock z komentarzem Michała Wszołka i Michała Świrkuli w czwartek o 20:40 w Eurosporcie 1 i Playerze.

Z kolei w sobotę piłkarki ręczne KGHM Zagłębia Lubin zmierzą się na wyjeździe z Metz. Polki po trzech meczach zajmują ostatnie miejsce w grupie. Zespół z Metz po dwóch porażkach i jednym zwycięstwie jest piąty. Transmisja z komentarzem Piotra Karpińskiego w sobotę od 17:55 w Eurosporcie 1 i Playerze.