Łukasz Szewczyk28.09.2023 (17:21)2 komentarze

Rusza wieczorny talk-show "Rogalska Show" w TVN Style

• TVN Style rozpoczyna emisję wieczornego talk-show, w którym Marzena Rogalska zaprosi znanych i lubianych ze świata kultury oraz show-biznesu
• Nie zabraknie szczerych rozmów i odrobiny szaleństwa
Marzena Rogalska
W programie "Rogalska Show" gośćmi Marzeny Rogalskiej będą znane postaci ze świata polskiej kultury. O każdej z nich dowiemy się czegoś nowego - Marzena często postawi ich w nietypowych sytuacjach, których sami się nie spodziewają. Czy Anna Dereszowska potrafi zrobić awanturę, a Katarzyna Figura mogłaby zagrać Marlona Brando? Koncert Urszuli Dudziak w kosmosie?

W "Rogalska show" nie zabraknie również miejsca na szczere rozmowy. Dziennikarka z wrodzonym wdziękiem zada swoim gościom bezpośrednie pytania o sprawy, które są dla nich najważniejsze. W kameralnej atmosferze gwiazdy zdradzą prowadzącej mniej znane fragmenty swoich życiorysów, opowiedzą o planach i marzeniach, a także ujawnią swoje ukryte talenty.
Program "Rogalska show" powstaje w nowoczesnym studio XR w Sękocinie. Scenografia programu została stworzona na ekranie ledowym o wymiarach 40 na 5,5 metra.

"Rogalska Show" zagości na antenie TVN Style w niedzielne i poniedziałkowe wieczory o godzinie 20:00, począwszy od 1 października. Wyjątkowo odcinek przedpremierowy programu zostanie wyemitowany 29 września na antenie TVN 7 o godz. 21.00.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ogladalem jakis koszmar
 1  
" W programie "Rogalska Show" gośćmi Marzeny Rogalskiej będą znane postaci ze świata polskiej kultury. O każdej z nich dowiemy się czegoś nowego - Marzena często postawi ich w nietypowych sytuacjach, których sami się nie spodziewają. Czy Anna Dereszowska potrafi zrobić awanturę, a Katarzyna Figura mogłaby zagrać Marlona Brando? Koncert Urszuli Dudziak w kosmosie ? " .... no comments.
 0