Łukasz Szewczyk01.10.2023 (10:03)brak komentarzy

Premierowy weekend w TVN Style. Nowe programy

• W niedzielę (1 października) w TVN Style zadebiutują trzy nowe programy: "Ślub last minute", "Stylowe taxi Agaty" oraz "Rogalska Show"
"Rogalska Show" w TVN Style
"Ślub last minute" (niedziela, godz. 17.40, od 1 października) to program, który udowodni, że ceremonię zaślubin da się zorganizować nawet w krótkim czasie i dysponując niekoniecznie wielkim budżetem. Bohaterami programu będą pary, które podjęły decyzję o powiedzeniu sobie "tak" lub odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Swoje pomysły na realizację tego planu przedstawią im dwa duety, które o ślubach wiedzą wszystko: stylista Piotr Sałata wraz wedding planner Darek Zwadowski, a także znane z programu "Ach ten ślub" Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska. Autorzy bliższego nowożeńcom planu przejdą do jego ekspresowej realizacji, aby bohaterowie odcinka mogli celebrować swoją miłość w wymarzonych okolicznościach. W pierwszym odcinku poznamy Patrycję i Kamila. To para z wieloletnim stażem, która doczekała się już dwójki dzieci - 7-letniego Kaspiana oraz 2-letniej Liwii. Temat ślubu towarzyszy im od dawna, ale realizację planów zawsze uniemożliwiały im inne życiowe wydarzenia - narodziny dzieci czy budowa domu. Ślubny budżet Kamila i Patrycji to 40 tysięcy złotych. Na imprezę chcieliby zaprosić ponad 100 osób. Organizacja tego wydarzenia nie będzie należała do łatwych, a zwycięski team w trakcie realizacji planu napotka kilka nieoczekiwanych trudności. Czy uda się spełnić ślubne marzenia Patrycji i Kamila, ekspresowo organizując ten wyjątkowy dzień?

W nadchodzą niedzielę w nowej odsłonie zobaczymy również Agatę Młynarską, która tym razem poprowadzi nie tylko program, ale również... taksówkę. Na siedzenie pasażera zaprosi krewnych oraz przyjaciół gwiazd polskiego show-biznesu, z którymi odbędzie szczere rozmowy. W programie "Stylowe Taxi Agaty" (niedziela godz. 18.45, od 1 października) nie zabraknie nieznanych do tej pory historii z życia celebrytów, ciekawostek i zakulisowych opowieści. Ile w nich prawdy? To będzie mogła potwierdzić tylko podróżująca w ślad za taksówką gwiazda słuchająca całej rozmowy. W pierwszym odcinku na siedzeniu pasażera w stylowej taksówce zasiądzie Rafał Szatan - mąż aktorki Barbary Kurdej-Szatan. Agata Młynarska wypyta go o początki związku z Basią, małżeńskie perypetie i o to, jak zmienia się ich miłość na przestrzeni lat. Nie zabraknie również tematów trudnych - padną pytania o seks, kryzysy i o to, jak para poradziła sobie w obliczu hejtu, który spadł na Basię w Internecie. Do taksówki wsiądzie także najlepsza przyjaciółka Barbary - Magdalena Bober. Opowie Agacie o swojej relacji z małżeństwem Szatanów i zdradzi, jaką przyjaciółką jest Basia. Wszystkiemu w tajemnicy przysłuchiwać się i przyglądać będzie sama zainteresowana - Barbara Kurdej-Szatan, jadąca w drugim samochodzie. Basia na bieżąco skomentuje to, co powiedzą jej bliscy, a także będzie w stałym kontakcie z Agatą Młynarską, dzięki czemu podpowie jej na ucho kilka tematów, które warto poruszyć.
Dzień premier w TVN Style zwieńczy "Rogalska Show" (niedziela, godz. 22.00, 1 paździrnika), czyli niepowtarzalny program pełen szczerych rozmów, świetnego humoru i odrobiny szaleństwa. Gośćmi Marzeny Rogalskiej będą znane postaci ze świata polskiej kultury. O każdej z nich dowiemy się czegoś nowego - Marzena często postawi ich w nietypowych sytuacjach, których sami się nie spodziewają! Nie zabraknie także szczerych rozmów. W kameralnej atmosferze gwiazdy zdradzą prowadzącej mniej znane fragmenty swoich życiorysów. Gościem pierwszego odcinka będzie aktorka Anna Dereszowska. Opowie Marzenie o jednej z najważniejszych ról swojego życia, czyli byciu mamą. Dowiemy się także, jaki ukryte talenty ma Ania, co robiłaby, gdyby nie aktorstwo oraz jak sprawdza się jako pani domu. "Rogalska Show" to program pełen niespodzianek, w którym wszystko jest możliwe - tego wieczora Ania da się Marzenie porwać do tańca, a w rozmowie o powiększaniu ust dojdzie nawet do awantury...