Łukasz Szewczyk05.10.2023 (14:35)brak komentarzy

"Mamy wiedzą lepiej". Podcast Meloradia nie tylko mam

• Meloradio rusza z podcastem "Mamy wiedzą lepiej"
• dwie młode mamy - Ewa Kozłowska i Anna Aleksandrowicz, na co dzień pracujące w Grupie Eurozet w zupełnie innych rolach.
Mamy wiedzą lepiej
"Mamy wiedzą lepiej" to podcast nie tylko dla mam, które z dystansem podchodzą do swojej domowej roli, potrafią śmiać się ze swoich porażek i nie boją się przyznać, że macierzyństwo to słodko-gorzkie historie, dalekie od instagramowych, pięknych kadrów. Ewa i Ania mówią szczerze o swoich doświadczeniach i codziennych wyzwaniach, którym najczęściej trudno sprostać.
Podcast ma formę rozmów dwóch mam, które z przymrużeniem oka, plotkują przy kawie o swoich problemach, nie wstydzą się bycia nieidealną i nie boją się poruszać tematów drażliwych, z którymi musi się mierzyć każda kobieta wychowująca dzieci. Nie ma tu porad ekspertów i edukacyjnego tonu, ale słuchacze znajdą za to sprawdzone metody i patenty z rodzinnego placu boju - jak poradzić sobie z wiecznym "gilem" z nosa, jak przekonać malucha do jedzenia i próbowania nowych potraw, co będzie pomocne do utrzymania porządku w domu, czy jak spędzać wolny czas, by cała rodzina mogła czerpać z tego przyjemność.

- Dlaczego "Mamy wiedzą lepiej"? "Bo w większości przypadków podręcznikowe zasady bycia dobrą mamą nijak mają się do rzeczywistości i trzeba je przecedzić przez sito prawdziwego życia. A finalnie i tak wiadomo, że mamy zawsze mają rację, nawet jak jej nie mają! - mówi Ania Aleksandrowicz.

Słuchacze podcastu mogą oczekiwać autentyczności, szczerości i dużo śmiechu. - Nie wiem, co mi wychodzi gorzej - bycie mamą, czy "podcasterką", jednym i drugim zajmuję się zupełnie nieprofesjonalnie, ale za to oddając całą siebie - przyznaje Ewa Kozłowska.

Premiera mamowych opowieści w środy o godz. 19:00. Na początek "poczęcie", czyli o tym jak to wszystko się zaczęło. Podcast dostępny będzie na popularnych platformach streamingowych oraz na meloradio.pl.