Łukasz Szewczyk05.10.2023 (18:55)brak komentarzy

Gala MMA Strife 4 na żywo w TVN Turbo

• W sobotę (7 października 2023 roku) TVN Turbo pokaże na żywo galę MMA Strife 4.
• Na fanów sztuk walki czeka 7 morderczych pojedynków.
MMA Strife 4
To kolejny raz, kiedy za pośrednictwem TVN Turbo będzie można obejrzeć zmagania zawodników MMA. Walka wieczoru będzie jednym z najbardziej oczekiwanych starć wagi średniej w Polsce. Bartosz Fabiński, były zawodnik UFC, stanie naprzeciwko Kacpra Karskiego, który w swojej ostatniej walce imponująco pokonał faworyta, Piotra Strusa. To starcie zapowiada się na prawdziwe widowisko, którego nie można przegapić!

W co-main event zobaczymy Bartłomieja Koperę, jednego z najbardziej efektownie walczących grapplerów w Polsce, który spotka się w klatce z Asilderem Badouievem. Kopera jest dobrze znany fanom gali Strife i zawsze dostarcza niezwykłych emocji. Jego przeciwnik to zawodnik z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami.
Gala Strife 4 to jednak nie tylko starcia w walce wieczoru i co-main event. Do pojedynków staną zarówno znani zawodnicy, jak i młode talenty, a TVN Turbo zaplanowało na ten dzień wydarzenia towarzyszące.


W przeddzień gali, w piątek 6 października) ceremonia ważenia, która odbędzie się o 18:00 na YouTubie TVN Turbo. Wydarzenie skomentuje Filip Lewandowski a jego gościem będzie Marian Ziółkowski.

W sobotę, 7 października, od godziny 18.30 rozpocznie się przekaz gali na kanale YouTube. Widzowie zobaczą tam dwie walki undercard. Główne wydarzenie transmitowane będzie na antenie TVN Turbo od godziny 20:00. Sebastian Szczęsny będzie gospodarzem studia, a Filip Lewandowski reporterem w klatce. W roli anonsera wystąpi Konrad Teper, a walki skomentują Albert Odzimkowski i Dominik Durniat.