Łukasz Szewczyk08.10.2023 (9:50)brak komentarzy

Katarzyna Figura w drugim sezonie seroalu Stopklatki "To nie ze mną"

• Małe miasteczko, wielkie zamieszanie i nowa bohaterka, w którą wcieli się uwielbiana przez widzów Katarzyna Figura.
• Skończyły się zdjęcia do drugiego sezonu "To nie ze mną".
• Lekki i zabawny serial komediowy już tej jesieni zagości ponownie na antenie Stopklatki oraz w serwisie FilmBox+.
"To nie ze mną"
W drugim sezonie "To nie ze mną" pojawi się gościnnie Katarzyna Figura - jedna z największych gwiazd ekranu, znana m.in z kultowych ról w takich filmach jak "Kiler", "Kingsajz" czy ostatnio "Chrzest" i "Dziewczyny z Dubaju".
Amelia, w którą wciela aktorka, to celebrytka kulinarna, której popularność ma dopomóc Wojtkowi (Tomasz Karolak) w rozkręceniu ślimaczego biznesu. Czy wszystko pójdzie po ich myśli? Odpowiedź w drugim sezonie serialu "To nie ze mną" w Stopklatce już tej jesieni! Premierowe odcinki serialu dostępne będą w serwisie FilmBox+ na tydzień przed emisją na kanale.

"To nie ze mną" to pełen wyrazistych bohaterów i niebanalnego humoru serial komediowy, który przedstawia perypetie społeczności z małego miasta. Wyróżnia go wartka fabuła i nieoczekiwane zwroty akcji. W drugim sezonie na widzów czekają nowe historie znanych i lubianych bohaterów oraz emocjonujące wątki z postaciami, które wprowadzą dodatkowy zamęt w miasteczku.

Do ról z pierwszego sezonu powrócili: Ada Szczepaniak i Adrian Zaremba, a także m.in. Dominika Kachlik, Katarzyna Ankudowicz, Agata Dudacy, Kamil Szeptycki, Olaf Staszkiewicz, Ewa Gawryluk, Ewa Bułhak i Jacek Lenartowicz. W głównej roli widzowie zobaczą doskonale znanego ze szklanego ekranu - Tomasza Karolaka.