Łukasz Szewczyk19.10.2023 (16:30)brak komentarzy

Stand-uperzy skomentują politykę w nowym podcaście TOK FM

• TOK FM startuje z nowym podcastem Kamila Śmiałkowskiego - "Śmielej! Stand-uperzy o polityce".
• Wśród gości cyklu: Abelard Giza, Karol Modzelewski, Kacper Ruciński, Agnieszka Matan, Rafał Rutkowski, Jakub Ćwiek i wielu innych.
"Śmielej! Stand-uperzy o polityce"
Podcast "Śmielej! Stand-uperzy o polityce" to cotygodniowe spotkania z najlepszymi polskimi stand-uperami, którzy będą sarkastycznie podsumowywać bieżące wydarzenia w polskiej polityce. Za każdym razem inna para bezkompromisowo i nie hamując emocji czy języka, powie co sądzi o nowej powyborczej rzeczywistości. Okiełznać sytuację i temperamenty komików w ramach cyklu "Śmielej" próbować będzie prowadzący podcast - Kamil Śmiałkowski.
Seria liczy 10 odcinków. Pierwszy z nich, w którym wystąpią Karol Modzelewski i Agnieszka Matan, będzie dostępny za darmo. Podcastu będzie można słuchać na tokfm.pl, w aplikacji mobilnej TOK FM oraz na kanale TOK FM Select na Spotify. Pozostałe odcinki zostaną udostępnione wyłącznie subskrybentom TOK FM Premium oraz Apple Podcasts. Premiery w każdy piątek po godz. 18:00 (od 20 października).

Kamil Śmiałkowski - publicysta, teoretyk, a czasem praktyk humoru w najróżniejszych przejawach (kino, komiks, literatura, stand-up, kabaret). Był naczelnym magazynu "Chichot", a także szefem "Nowej Fantastyki", "Premier", "Misia", działu kultury Wprost czy portalu "naEKRANIE". Twórca antynagród filmowych Węże. Autor kilku książek, w tym pierwszego polskiego mash-upu "Przedwiośnie żywych trupów" (wspólnie ze Stefanem Żeromskim). W sieci funkcjonujący jako "człowiek z popkultury". Prowadzący audycję "Humor i teraźniejszość" w Radiu TOK FM.