Łukasz Szewczyk20.10.2023 (15:51)1 komentarz

Vectra VOD z promocją "Dwa filmy w cenie jednego"

• W ramach nowej promocji Vectra zachęca do skorzystania ze swojej usługi VOD.
• Wybierając jedną pozycję z katalogu "Dwa filmy w cenie jednego" w Vectra VOD, kolejny tytuł z setek objętych promocją otrzymamy w prezencie.
promo
Vectra umożliwia zakup dwóch filmów w cenie jednego w ramach swojej najnowszej jesiennej promocji - wypożyczając jeden tytuł z katalogu "Dwa filmy w cenie jednego" w usłudze Vectra VOD, kolejne widoczne w tym samym katalogu będą dostępne za 0 zł. Wśród propozycji znajdują się m.in. najnowsze produkcje wytwórni The Walt Disney Company -- "Mała syrenka" oraz "Między nami żywiołami", czy bajkowe legendy, takie jak "Aladyn", "Król Lew" i "Mulan", idealne do nostalgicznej podróży w przeszłość na 100-lecie istnienia Disneya, jak również kinowe hity z elementami fantastyki, np. "Avatar", "Strażnicy Galaktyki: Volume 3" lub "Życie Pi", przenoszące widza w barwny i niezwykły świat filmu.
- Rozwijając bibliotekę Vectra VOD dbamy o zapewnienie różnorodności oferty i katalogów. Organizujemy atrakcyjne akcje promocyjne, jak najnowsza "Dwa filmy w cenie jednego" czy sierpniowa oferta 200 filmów do wypożyczenia po złotówce. W ciągu ostatnich kilku miesięcy w naszych zbiorach znalazły się także wybrane produkcje m.in. ze Stowarzyszenia Nowe Horyzonty czy Millennium Docs Against Gravity. Wszystko po to, aby zagwarantować widzom łatwy dostęp do tego, czego akurat poszukują: wybitnych dzieł międzynarodowej kinematografii, hitów kina niezależnego, najlepszych komedii, bajek czy pereł kina dokumentalnego - komentuje Aleksandra Kozłowska, VOD Manager w Vectra S.A.

Jak wypożyczyć?
Abonenci posiadający usługę telewizji z dekoderem TV Smart 4K BOX wystarczy, że wybiorą odpowiednią opcję na pilocie lub w menu dekodera i wyszukają dedykowany katalog "Dwa filmy w cenie jednego". Jeśli przebywają poza domem, mogą skorzystać z aplikacji TV Smart GO lub strony internetowej tvsmart.pl.

Dostęp do promocyjnego zbioru filmów mają także klienci, którzy nie mają wykupionej usługi telewizyjnej (ale posiadają usługi internetowe lub telefoniczne od Vectry). Dalej mogą skorzystać z Vectra VOD za pośrednictwem aplikacji TV Smart GO lub strony tvsmart.pl. W obu przypadkach koszt wypożyczenia filmu zostanie doliczony do miesięcznej faktury.

Dzięki aplikacji TV Smart GO i tvsmart.pl dostęp do katalogu będą mieli również użytkownicy niebędący abonentami operatora - za dwa filmy w cenie jednego zapłacą za pośrednictwem udostępnionych form płatności.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Promocje są u nich bardzo słabe HBO za 29 na 24 mies c+ ma lepsze promocje od Vectry mało promocji maja
 0