Łukasz Szewczyk20.10.2023 (15:57)brak komentarzy

"Gran Turismo" i "Porady na zdrady" w Polsat Box GO

• "Gran Turismo" biograficzny dramat sportowy w którym zagrał m.in. Orlando Bloom i David Harbour, jest już dostępny w Polsat Box Go.
• Swoją premierę ma przewrotna komedia romantyczna z Tomaszem Karolakiem, Julią Kamińską i Barbarą Kurdej-Szatan "Porady na zdrady 2".
Filmowe nowości
"Gran Turismo" (już dostępny) to oparta na prawdziwej historii Janna Mardenborougha niezwykła opowieść o nastolatku i jego pasji do wyścigów samochodowych. Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który od dziecka marzył, aby zostać kierowcą rajdowym, ale świat wyścigów znał wyłącznie z gier Playstation. Dzięki swoim umiejętnościom wygrał serię konkursów Nissana i został profesjonalnym kierowcą wyścigowym.
"Porady na zdrady 2" (od 20 października). Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka (Mikołaj Roznerski), który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną (Magdalena Lamparska) udaje się na Hawaje, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe, a z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia "Mściwój" dla zagubionych w życiu facetów. To już tylko krok od poważnych kłopotów, a finał tej historii zaskoczy wszystkich.

"Demeter. Przebudzenie zła" (od 26 października). Załoga szkunera płynącego z Warny nad Morzem Czarnym do Anglii odkrywa, że przewozi bardzo niebezpieczny ładunek - pięćdziesiąt nieoznakowanych drewnianych skrzyń. Podczas podróży dochodzi do nieoczywistych wydarzeń. Każdej nocy załoga jest prześladowana przez bezlitosną istotę i musi walczyć o przetrwanie aż do końca skazanego na zagładę rejsu.