Łukasz Szewczyk25.10.2023 (15:09)brak komentarzy

"Absolutni debiutanci". Premiera kolejnego polskiego serialu Netflixa (wideo)

• Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej.
• Gdy na horyzoncie pojawi się nieznajomy z obozu sportowego, bohaterowie przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą, nieskrępowaną wolność.
• To będą ostatnie takie wakacje.
Martyna Byczkowska, Bartłomiej Deklewa w serialu Netflixa "Absolutni debiutanci"
"Absolutni debiutanci" to pełen emocji serial dla fanów historii o dorastaniu, poszukiwaniu wolności, spełnianiu marzeń, ale przede wszystkim o wyborach, które nieodwracalnie oddzielają nastoletnie życie od dorosłości. To historia dwójki przyjaciół od zawsze - Leny i Niko, dzielących wspólną pasję do kina, którzy pamiętnego lata odkryją, że łączy ich nie tylko hobby. Wszystko dzięki nowej osobie w ich świecie - wolnemu i buntowniczemu Igorowi, którego poznają nad polskim morzem, gdzie wspólnie z rodzinami spędzają każde lato.
Kolejna polska produkcja Netflixa to odważna opowieść o sile przyjaźni, młodzieńczych miłościach, uczuciach, fascynacjach i wybuchających namiętnościach, jak również o pragnieniu bliskości i akceptacji niezależnie od wieku. Młodzieńcze niepokoje i marzenia głównych bohaterów przeplatają się z burzliwymi historiami rodziców, którzy sami próbują odnaleźć pasję i spełnienie.

W rolach głównych debiutują aktorzy młodego pokolenia: Martyna Byczkowska ("Skazana", "W głębi lasu"), Bartłomiej Deklewa ("Sexify 2", "BringBackAlice") i Jan Sałasiński ("Zielona granica"). Rodziców młodych bohaterów zagrali Katarzyna Warnke, Piotr Witkowski, Anna Krotoska oraz Andrzej Konopka. Serial autorstwa Kamili Tarabury oraz Niny Lewandowskiej.


Serial "Absolutni debiutanci" już dostępny na platformie Netflix.