Łukasz Szewczyk01.11.2023 (19:00)brak komentarzy

HBO Max na pierwszą połowę listopada. "Batman. Zagłada Gotham"

• HBO Max ogłasza ramówkowe nowości na pierwsze tygodnie listopada 2023
"Batman. Zagłada Gotham"
SERIALE I PROGRAMY
"Megan Thee Stallion - Największa kłótnia w Hollywood" - Historia szokującej strzelaniny z udziałem Megan Thee Stallion, światowej gwiazdy muzyki.
"Cisza II" (The Silcence) - Bohaterowie próbują nawigować w osobistych dramatach i obowiązkach zawodowych, aby zdać sobie sprawę, że cena walki o lepsze jutro jest wysoka.

"Klub Pocałunków: Przyszłość jest martwa" - W dystopijnej Brazylii nastolatki obdarzone supermocami próbują w pełni cieszyć się okresem dojrzewania, zanim spotka ich zły los.

"Rap Sh!t II" - Serial autorstwa Issy Rae, który opowiada o trzech kobietach - hip-hopowym duecie i ich menadżerce - próbujących zaistnieć na muzycznej scenie.

FILMY
"Fairplay" - Nastolatek, pracownik w średnim wieku i menadżer wyższego szczebla u schyłku kariery. Trzy postacie, które próbują coś sobie udowodnić.

"Pierwsza randka" - Niedawno owdowiała rolniczka nie chce, aby jej córka wróciła do miasta i pozostawiła ją samą sobie. Postanawia więc działać.

"Miara" - W miarę jak pogłębia się jego uzależnienie od narkotyków, Will stara się rozwikłać sekwencję wydarzeń, które doprowadziły go do trudnej sytuacji.

"Dynastia wypieków" (Tha Cake Dynasty) - Kiedy rodzinna fabryka ciastek staje na skraju bankructwa, jej szef podejmuje desperacką próbę ratowania firmy.

"Rytuał"- Dwunastoletni Michał urodził się z rozszczepioną wargą i czuje się z tego powodu wyrzutkiem. Jego jedyny przyjaciel Ondra przekonuje go, aby dołączył do ulicznego gangu, aby w końcu uwolnić się od etykietki outsidera.

"Mack i Rita" - Sfrustrowana pisarka i influencerka w magiczny sposób przekształca się w swoje przyszłe ja: "Ciotkę Ritę"

"Kochasz mnie?"- 17-letnia Kira wkracza w dorosłe życie w tym samym momencie, w którym Ukraina wychodzi z sowieckiej niewoli i mierzy się z nieznanym.

"Batman. Zagłada Gotham" - Historia na podstawie miniserii komiksów autorstwa Mike'a Mignoli, która jest połączeniem świata Batmana i kosmicznego horroru H.P. Lovecrafta.

"Zakochany bez pamięci" - Joel i Clementine postanawiają się rozstać. Mimo że ich romans był bardzo namiętny, nie umieli być razem, nie potrafili się do siebie dopasować. Niedługo potem Joel dowiaduje się, że była ukochana poddała się pewnemu eksperymentowi.

"Mandy" - Radosne życie pary w odosobnionym lesie zostaje brutalnie zniszczone przez kult hipisów i ich popleczników-demonów, wpędzając mężczyznę w szał zemsty.

"7500" - Drugi pilot stara się uratować życie pasażerów i załogi po tym, jak grupa terrorystów szturmuje kokpit samolotu w drodze z Berlina do Paryża.

"Exodus" - Zawodowy przemytnik ludzi niechętnie ratuje 12-letnią dziewczynkę, której cała rodzina zaginęła podczas wojny w Syrii.

"Chora na siebie" - Signe podejmuje desperacką i autodestrukcyjną próbę odzyskania swojej pozycji, gdy jej chłopak zyskuje sławę jako współczesny artysta.

"Zły omen" - Monique opuszcza kwarantannę podczas pandemii Covid-19, aby pomóc przyjaciółce, która cierpi na - jak się później dowiaduje - zaraźliwe koszmary.

"W ulu" - Marion, Claire i Louise zmagają się z codziennym wyzwaniami, jakie stawia przed nimi ich matka, która cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową.

"Daliland" - Seria retrospekcji przedstawia historię miłości Daliego i Gali. Przez romantyczną perspektywę Dali opowiada swojemu asystentowi o swojej młodości.

"Z zimną krwią" - Oparty na bestsellerze Trumana Capote'a film opowiada o morderstwie całej rodziny z 1959 roku, dokonanym przez dwóch drobnych przestępców.

"Na nabrzeżach" - Były bokser, który jest dokerem w New Jersey, stara się przeciwstawić swoim skorumpowanym szefom, w tym swojemu starszemu bratu.

"Obława" - Mieszkańcy małego teksańskiego miasteczka wpadają w panikę, gdy miejscowy złoczyńca ucieka z więzienia. Film w gwiazdorskiej obsadzie.

"Fifi" - 15-letnia Sophie postanawia skorzystać z opustoszałego latem domu swojej bogatej przyjaciółki, ale wpada na jej starszego brata.

"Świąteczna iskra" - Niedawno owdowiała Molly straciła radość życia. Kiedy jednak odwiedza córkę w Boże Narodzenie, jej podejście do rzeczywistości bardzo się zmienia.

"Szkoła jest nasza" - Virginie jest nową nauczycielką matematyki w gimnazjum. Kiedy jej koledzy decydują się na strajk, ona proponuje, że zaopiekuje się uczniami.

"Tajemniczy prezent" - Młoda reporterka próbuje odkryć tajemnicę dawno zaginionego, niedostarczonego prezentu przed Świętami Bożego Narodzenia.

"8 mila" - Żyjący na przedmieściach Detroit bohater stara się za pomocą muzyki wywalczyć dla siebie lepszą przyszłość.

"Czas mroku" - Film biograficzny przedstawiający jedną z najważniejszych postaci XX wieku, Winstona Churchilla, który zjednoczył swój naród przeciwko Hitlerowi.

"Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy cz. 1" - Superman i gang jako nastolatkowie trafiają do nieznanego świata Vale i muszą współpracować z ekipą RWBY, aby znaleźć drogę powrotną do domu.

"Maggie" - Mężczyzna podejmuje ekstremalne kroki, aby chronić swoją córkę Maggie, która po ataku zombie powoli zmienia się w kanibala.

"Węgiel" - Brazylijskie małżeństwo dostaje szansę na wyrwanie się z biedy, gdy podejrzana pielęgniarka oferuje im diabelski układ.

"Ja, Nina" - Nina jest młodą i odnoszącą sukcesy gwiazdą telewizyjną. Ma w życiu wszystko aż do czasu gdy odkrywa, że jest chora na raka.

"Wilczy klan" - Zaniepokojona agresywnym zachowaniem syna samotna matka odwiedza w Luksemburgu rodzinę jego ojca w poszukiwaniu odpowiedzi.

"Długi bieg" - Dla młodego Giacinto więzienie jest jak dom, ponieważ urodził się tam i spędził z matką całe swoje dotychczasowe życie.

DOKUMENTY
"Cena prawdy" - Dokumentalna historia człowieka, który ryzykuje wszystko, aby zachować wolność słowa w Rosji.

Listopadowe nowości w HBO Max dzień po dniu (1 - 15 listopada)

• 1 listopada
Fairplay
Pierwsza randka
Miara
Dynastia wypieków
Rytuał

• 2 listopada
Mack i Rita
Kochasz mnie?
Cena prawdy

• 3 listopada
Na planie XX, odc. 44
Doom Patrol IV, odc. 11
Zimowy monarcha, odc. 6
Batman. Zagłada Gotham
Zakochany bez pamięci
Mandy
7500
Exodus
Chora na siebie
Zły omen
W ulu
Daliland

• 4 listopada
CN Stories II, odc. 1 - 10

• 6 listopada
Pozłacany wiek II, odc. 2
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 16
Rick i Morty VII, odc. 4
30 srebrników II, odc. 3
Z zimną krwią
Na nabrzeżach
Obława
The Wild One

• 8 listopada
Megan Thee Stallion - Największa kłótnia w Hollywood, odc. 1 - 2
Fifi
Wstań i krzycz: Piosenki z filadelfijskiego liceum

• 9 listopada
Cisza II, odc. 1 - 6
Klub Pocałunków: Przyszłość jest martwa, odc. 1 - 8
Rap Sh!t II, odc. 1 - 2
Świąteczna iskra
Szkoła jest nasza
Tajemniczy prezent

• 10 listopada
Na planie XX, odc. 45
Doom Patrol IV, odc. 12
Zimowy monarcha, odc. VII
8 mila
Czas mroku
Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy cz. 1
Maggie
Węgiel
Ja, Nina
Wilczy klan

• 11 listopada
Toad & Friends, odc. 1 - 13

• 12 listopada
Albert Brooks: W obronie mojego życia

• 13 listopada
Pozłacany wiek II, odc. 3
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Olivere X, odc. 17
Rick i Morty VII, odc. 5
30 srebrników II, odc. 4

• 14 listopada
Miłość wygrała, odc. 1

• 15 listopada
Długi bieg
Cena wolności