Łukasz Szewczyk06.11.2023 (17:00)brak komentarzy

Premiera drugiego sezonu "The Office PL" na Comedy Central

• Na antenie Comedy Central debiutuje drugi sezon "The Office PL" - polskiej adaptacji kultowego serialu komediowego.
"The Office PL. Sezon drugi"
Jego akcja rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną "Kropliczanka". Pracownicy z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele mierzą się z biurową codziennością. W drugim sezonie serialu liderzy firmy zawalczą o prestiżowe stanowisko w zarządzie spółki. Ich rywalizacji będą się przyglądać nowi pracownicy, Marzena i Adam, w których wcielili się Daria Widawska i Rafał Kowalski. W epizodycznych rolach pojawią się również się Piotr Cyrwus, Maciej Musiałowski oraz Wojtek Sawicki, znany w sieci jako "Life On Whlz", aktywista działający na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
Drugi sezon składa się z 12 odcinków, a w jego obsadzie znaleźli się ponownie Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Reżyserii po raz drugi podjął się Maciej Bochniak. Scenariusz stworzył zespół Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego.

Emisja drugiego sezonu "The Office PL" w poniedziałki o godz. 21.00 i 21.35 (od 6 listopada 2023 roku) na antenie Comedy Central.

Serial został zrealizowany przez Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.