Łukasz Szewczyk10.11.2023 (17:04)brak komentarzy

Niegrzeczna komedia "Cały ten seks". Premiera polskiego filmu Amazon Prime (wideo)

• Polska komedia produkcji Amazon Prime o sześciu zwyczajnych parach i ich niegrzecznych fantazjach
• W rolach głównych między innymi Katarzyna Warnke, Magdalena Lamparska i Piotr Stramowski.
"Cały ten seks". Pierwszy polski film Amazon Prime
A gdybyśmy tak porozmawiali o seksie? Tak otwarcie, bez udawania. O bliskości, czułości i naszych potrzebach. Czy stać nas na szczerość? Czas na komedię o kobiecych marzeniach i męskich fantazjach. A może na odwrót? Amazon ogłosił premierę filmu "Cały ten seks", pierwszej polskiej komedii produkcji własnej, która od piątku (10 listopada 2023 roku) jest już dostępna dla polskich klientów Prime wyłącznie w serwisie Amazon Prime Video.
Każdy z nas ma jakieś fantazje seksualne. Niektóre zupełnie pospolite, inne całkiem szalone, jeszcze inne totalnie odjechane. Tylko kiedy powiedzieć o nich drugiej osobie? Nie można tego zrobić na pierwszej randce, weźmie cię za zboczeńca. Na trzeciej? Na piątej? Po pół roku? Po ślubie? Po czterdziestce? Stawka idzie tylko w górę! Ale kiedyś... kiedyś trzeba to zrobić.

"Cały ten seks" opowiada historię sześciu par zmagających się z szeregiem wyzwań na różnych etapach związku. Wśród nich są Tomek i Iza (Nicolas Przygoda i Natalia Sierzputowska), para nastolatków, którzy dopiero zaczynają swoją podróż seksualną, balansując pomiędzy ekscytacją a niepewnością; Artur i Zofia (Michał Czernecki i Katarzyna Warnke) - dojrzała para na krawędzi rozwodu, gdzie iskra, uczucie miłości i pożądanie dawno już zgasły, a także Alicja i Robert (Magdalena Lamparska i Piotr Witkowski) desperacko próbujący począć dziecko, tylko po to, by odkryć, że brak spełnienia seksualnego przyczynił się do ich nieudanych prób.

W komedii występują m.in.: Katarzyna Warnke, Michał Czernecki, Magdalena Lamparska, Piotr Witkowski, Anna Karczmarczyk, Piotr Stramowski, Wiktoria Filus, Mateusz Więcławek, Laura Breszka, Otar Saralidze, Nicolas Przygoda oraz Natalia Sierzputowska.

Za reżyserię komedii "Cały ten seks" odpowiedzialny jest Tomasz Mandes. Autorami scenariusza są Łukasz Światowiec oraz Michał Maruda.


Film został zrealizowany ze wsparciem finansowym na podstawie ustawy o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej, przyznanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej ze środkow Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Polecamy