Łukasz Szewczyk12.11.2023 (12:52)4

Top Radia 357 potrwa trzy dni. Ruszyło głosowanie

• Ponad 50-tysięczna społeczność Patronów po raz trzeci układa Top Radia 357 - listę najważniejszych, zagranicznych utworów wszech czasów
• Po raz pierwszy Top Radia 357 potrwa trzy dni

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

Mam nadzieję, że już niedługo Program III Polskiego Radia się odrodzi i załoga Radia 357 przejdzie do odrodzonej Trójki. A Kuba Strzyczkowski będzie jej dyrektorem :D :D :D Dokończy to, czego mu nie pozwolono w 2020. Natomiast Radio 357 można byłoby już wygasić, bo było potrzebne jako rozwiązanie tymczasowe, dopóki w Trójce rządził pisuar.
 3  
Ja czekam na głos redaktora Manna w Trójce, głos ten działa upokajająco na kobiety, gdy moja lalunia posłucha Manna to mniej drze mordę na mnie, bez powodu.
Celtyckie krzyże na sztandarach 'patriotów' 12.11.2023 (17:43:14)
 0  
@tałi
Gotowi służyć Fur Deutschland zostaną wciągnięci na Volkslistę :D:D:D
 6  
Tak szczerze to bym wolał, aby dyrektorem Trójki ponownie została Magda Jethon.

Dla mnie Kuba Strzyczkowski nie jest najlepszym kandydatem, bo nie jest lewacki. Trójka, chcąc być radiem polskiej inteligencji, siłą rzeczy musi być lewacka. Toteż Strzyczkowskiemu już dziękuję. Swoich poglądów oficjalnie nigdy nie ujawniał, ale kto słuchał jego audycji i umie czytać między wierszami, ten się domyśla, że Kuba nie ma nic przeciwko PiS...

Wolę Magdę Jethon, bo jest wyrazista i wiadomo, co i kogo popiera. Jestem lewakiem i jej poglądy były mi zawsze bliskie. Powinni też wrócić do Trójki inne wyraziste osoby, takie jak Mann, Andrus, Bukartyk, Sosnowski.
 0