Łukasz Szewczyk21.11.2023 (14:59)brak komentarzy

Puchar Świata w skokach narciarskich. Nowy sezon w TVN i Eurosporcie

• Startuje nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich
• Wszystkie konkursy transmitowane będą na antenach TVN Warner Bros. Discovery.
Skoki narciarskie
E piątek 24 listopada zobaczymy pierwsze skoki narciarskie tej zimy, a w sobotę i niedzielę pierwsze konkursy Pucharu Świata. W trakcie całego sezonu TVN pokaże wszystkie zagraniczne konkursy Pucharu Świata. W Eurosporcie 1 dodatkowo transmitowane będą zawody rozgrywane w Polsce, a także kwalifikacje - w tym te rozgrywane w niedziele.
TVN Warner Bros. Discovery zabierze widzów w świat skoków narciarskich w towarzystwie dziennikarzy, ekspertów i komentatorów. Studia TVN poprowadzi duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, których stałymi gośćmi będą Jakub Kot i Magdalena Pałasz. Widzowie będą mieli okazję posłuchać ich opinii już podczas pierwszego weekendu ze skokami, gdy studio TVN będzie realizowane pod skocznią w Ruce. Reporterami TVN będą Paweł Łukasik i Krzysztof Skórzyński.

W Eurosporcie 1 studia prowadzić będą Michał Korościel na zmianę z Pawłem Kuwikiem. Ekspertami stacji będą m.in. Wojciech Topór i Krzysztof Biegun, a rywalizację spod skoczni relacjonować będzie Kacper Merk. Podobnie jak w poprzednich sezonach transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN Warner Bros. Discovery na obu antenach konkursy komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut.

- Skoki narciarskie to ukochana dyscyplina zimowa Polaków i bardzo się cieszę, że w tym sezonie zobaczą oni wszystkie konkursy Pucharu Świata na antenach TVN Warner Bros. Discovery. Wchodzimy w ten sezon z nadziejami na wspaniałe emocje, znakomitą dyspozycję polskich skoczków i pasjonującą rywalizację, którą postaramy się pokazać w jak najbardziej interesujący i angażujący sposób - powiedział Bogdan Czaja, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Group Vice President Programming & Operations TVN Warner Bros. Discovery.

Skoki narciarskie to jedna z wielu dyscyplin zimowych transmitowanych przez TVN Warner Bros. Discovery. Widzowie Eurosportu i Metra będą mogli śledzić rozpoczynający się w Ruce Puchar Świata w biegach narciarskich. Na antenach Eurosportu pokazywana jest również rywalizacja w narciarstwie alpejskim i łyżwiarstwie figurowym. W połowie grudnia rozpocznie się z kolei Puchar Świata w snowboardzie z udziałem Oskara Kwiatkowskiego. Wszystkie transmisje dostępne są również w Eurosporcie Extra w Playerze.

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo będą publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału. Oprócz widowiskowych wideo i ciekawych grafik, Eurosport szykuje w mediach społecznościowych kilka niespodzianek dla fanów sportów zimowych.