Łukasz Szewczyk22.11.2023 (12:58)1 komentarz

Mecze Copa Argentina 2023 dostępne na platformie Pilot WP

• Platforma Pilot WP pozyskała prawa do pokazywania decydujących meczów Copa Argentina, czyli pucharowych rozgrywek w Argentynie - kraju aktualnego mistrza świata w piłce nożnej
Copa Argentina 2023
Rozgrywki Copa Argentina 2023 ruszyły 24 stycznia. Drużyny rywalizowały w systemie pucharowym, eliminując przeciwników w kolejnych rundach. W zmaganiach wzięły udział 64 drużyny: 28 drużyn z Primera División, 15 z Primera Nacional, 5 z Primera B, 4 z Primera C, 2 z Primera D oraz 10 zespołów z Federal A.
- Copa Argentina to kolejne, ekscytujące wydarzenie sportowe, które mamy przyjemność pokazywać na naszej platformie. Pilot WP konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę o kolejne treści, w tym prawa sportowe. Chcemy podtrzymywać ten trend i robimy co w naszej mocy, by abonenci Pilota WP byli usatysfakcjonowani jakością naszych usług i mogli otrzymywać treści, jakich szukają - mówi Radosław Jaworski, dyrektor platformy Pilot WP.

W środę, 22 listopada o godzinie 20:00, na boisku spotkają się: Boca Juniors, w którego składzie gra obecnie Edinson Cavani - była gwiazda Manchesteru United, SSC Napoli i Paris Saint Germain, oraz Estudiantes La Plata (w tym klubie gra m.in. Deian Veron, syn legendy argentyńskiego futbolu - Juana Sebastian Verona).

W drugim dniu zmagań, w czwartek 23 listopada, również o godzinie 20:00, w kolejnym meczu półfinałowym zmierzą się: San Lorenzo (ulubiony klub papieża Franciszka) oraz Defensa y Justicia (jedna z czołowych drużyn argentyńskiej Primera Division).

Dokładna data i godzina wielkiego finału Copa Argentina 2023 nie została jeszcze ogłoszona. Zostanie podana pod koniec listopada. Pilot WP udostępni również widzom mecz o Superpuchar (data również nie została jeszcze ogłoszona), w którym jak co roku zmierzą się mistrzowie kraju oraz zdobywcy Copa Argentina.

Komentarze (1 - 1 z 1)

To takie prawa chyba kupione na promocji z okazji czarnego piątku. Kto to będzie w środku nocy oglądał...?
 0