Łukasz Szewczyk07.12.2023 (15:26)brak komentarzy

Drugi sezon "Jedziemy na wakacje" w Telewizji WP

• Telewizja WP startuje z emisją drugiego sezonu serii "Jedziemy na wakacje".
• Rafał Cieszyński oraz Sonia Szklanowska znów odwiedzą pełne uroku destynacje, by ogrzać zimową atmosferę i pokazać widzom kilka wakacyjnych kierunków.
"Jedziemy na wakacje"
W nowym sezonie pojawią się cztery pełne słońca odcinki. Sonia i Rafał ruszą m.in. do gorących Emiratów Arabskich, by zwiedzić przesycony orientem, piaszczystymi plażami i niezliczoną ilością sportowych atrakcji Ras Al Khaimah. Poznają również uroki najlepszych kurortów na Malcie i w słonecznym, portugalskim Algarve, a na gorącej kanaryjskiej Gran Canaria sprawdzą najpiękniejsze plaże i najciekawsze atrakcje. Poznają także mieszkańców i lokalne kuchnie, aby pokazać widzom podróże z perspektywy dwóch różnych typów turystów.
- Zima to doskonały czas, by zacząć marzyć o letnich przygodach, dlatego bardzo cieszymy się na nadchodzącą premierę. Program "Jedziemy na wakacje" nie tylko inspiruje do planowania wakacyjnych wyjazdów, ale również pokazuje, jak zróżnicowane i fascynujące mogą być podróże, nawet dla dwóch osób o zupełnie różnych gustach. Obiecujemy przenieść odrobinę słońca do domów naszych widzów - mówi Jagna Wiszniewska - dyrektorka zarządzająca Telewizji WP.

Rafał Cieszyński - miłośnik sportów ekstremalnych i zapalony podróżnik. Szerszej publiczności znany jest jako aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, a od niedawna również scenarzysta. W roku 2002 ukończył z wyróżnieniem Szkołę Filmową w Łodzi. Od tego czasu zagrał w kilkunastu filmach, m.in. "Inferno", "To my", "Ogniem i mieczem" oraz kilkudziesięciu serialach, takich jak "Fala zbrodni", "Anioł stróż", czy "Ojciec Mateusz". Prywatnie jest aktywnym tatą dwójki nastolatków, a także miłośnikiem sportu, fanem kina, podróży i aktywnego wypoczynku.

Sonia Szklanowska to instagramerka, której konto obserwuje ponad 200 tys. osób. Swoje doświadczenie przed kamerą zdobyła w programie Hotel Paradise. Poza działalnością w social mediach, prowadzi także firmę eventową i zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości. Lubi dobrą zabawę, świetne restauracje, luksusowe hotele i miejsca, gdzie może zrobić dobre zdjęcia.

Nowy sezon programu "Jedziemy na wakacje" będzie można oglądać od 11 grudnia, w każdy poniedziałek o 21:50 na antenie Telewizji WP.