Łukasz Szewczyk07.01.2024 (12:27)3

Iga Świątek wygrywa 89. Plebiscyt Przeglądu Sportowego (wideo)

• Iga Świątek najlepszym sportowcem

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 3 z 3)

Taki plebiscyt to jak "Mam talent" gdzie wybieramy kto jest lepszy - brzuchomówca czy wokalista. Jak można porównać trenowanie lekkoatletyki z np. golfem czy skręcaniem z lewo?! A Igunia...? Żenujący filmik z siłowni?! Naprawdę tylko na to zasłużyliśmy?! Od tego ogromu kasy w głowie się poprzewracało! Właśnie wczoraj razem w Hubim pokazali jacy to z nich sportowcy! A ten jej ojczulek na pewno wygrał plebiscyt, ale na buca roku!
Najważniejsze, że ludzie zmądrzeli i nie głosują na naszego nieudacznika Robercika! Chociaż kto wie jak naprawdę wygląda to głosowanie...
 1  
Co ty masz do Swiątek swoje zrobiła wygrała swój mecz a w parze z Hurkaczem zagrała bardzo dobrze to Hurkacz zawalił jak zwykle .
 1  
Iga... No tak... póki nie ma konkurencji to może uda się dalej wygrywać. Cały czas mam wrażenie, że te jej wygrane są na wielkim fuksie. Ale może tylko takie mam wrażenie...
Filmik z gali... Faktycznie żenujący... "Jak ona trenuje...?!?!?"
Najbardziej śmieszne są zachowania tenisistów na korcie podczas serwowania. Niedługo to im powietrze wokół będzie przeszkadzało! Od najmłodszych lat trenują i muszą mieć ciszę na korcie jak w filharmonii!!!??? A pieniądze to faktycznie mogą przyprawić o zawał serca. Czy to naprawdę normalne aby zawodnicy byli tak wynagradzani?! Jak to porównać do siatkarzy...?
 1