Łukasz Szewczyk19.01.2024 (9:13)brak komentarzy

Drugi sezon komediowej "Rodziny na Maxa" w Polsat Box Go

• Do serwisu Polsat Box Go trafił premierowy odcinek drugiego sezonu serialu "Rodzina na Maxa".
• To historia pełna życiowych sytuacji i barwnych postaci. W centrum jej wydarzeń stoją Karolina i Max - para, którą połączyło uczucie, pomimo różnicy wieku.
Rodzina na Maxa 2
"Rodzina na Maxa" to lekka komedia obyczajowa. Historia zaczyna się od spotkania Karoliny i dużo młodszego od niej Maxa. Między tą dwójką rodzi się uczucie, ale para musi pokonać wiele przeszkód, żeby być razem. Karolina jest dużo starsza, ma trójkę dzieci i mieszka pod jednym dachem z byłą teściową. Max dopiero startuje w dorosłe życie - miłość do Karoliny stawia go w obliczu poważnych decyzji.
Drugi sezon zaczyna się sielankowo. Karolina i Max są razem, wszystko się układa. Więcej problemów ma przyjaciel Maxa - Filip. Nie wie, jak przekonać swoją partnerkę Beatę do tego, że jest już gotów, by zostać rodzicem. Czarne chmury nadciągają, gdy Karolina traci pracę. Mamy też wątek Julii i Marka, którzy pomimo decyzji o rozwodzie, nie mogą się rozstać i robią sobie na złość. Stopniowo problemów rodzi się coraz więcej.

Bohaterów serialu da się lubić. Choć na ich drodze staje wiele przeszkód, dobrze sobie z nimi radzą. Serial relaksuje i bawi, poruszając tematy "z życia wzięte". Pojawia się tu wiele ważnych pytań - jak stworzyć udany związek przy dużej różnicy wieku? Jakie są plusy i minusy takiej relacji? Co trapi dzisiejszych nastolatków? Jaka jest współczesna rodzina? Czy można się rozstać w zgodzie? Jak ważna w życiu jest przyjaźń?


W obsadzie drugiego sezonu "Rodziny na Maxa" znaleźli się zarówno doświadczeni, jak i początkujący aktorzy. Pierwszoplanowo na ekranie Anna Smołowik jako Karolina i Nikodem Rozbicki jako Max. Partnerują im Sonia Bohosiewicz - w roli zadziornej i bezpośredniej Julii oraz Grzegorz Małecki - jako zakochany w żonie Marek. Byłą teściową Karoliny gra Ewa Kasprzyk. Zbuntowaną Beatę - Zofia Stafiej, jej chłopaka Filipa - Filip Orliński.


Pierwszy sezon dostępny jest w całości na platformie Polsat Box Go. Premierowy odcinek sezonu drugiego trafi do serwisu Polsat Box Go 19 stycznia, kolejne - co piątek.

Kontynuacja serialu została zrealizowana na zlecenie Telewizji Polsat. Producentem tytułu jest TFP. Za reżyserię drugiego sezonu odpowiadają Marta Karwowska, Grzegorz Mołda oraz Maria Sadowska. Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.