Łukasz Szewczyk19.01.2024 (14:02)brak komentarzy

Materiały "Welt", "Bild" i "Politico" do słuchania po polsku w Onet Audio

• W aplikacji Onet Audio ruszy specjalny cykl "Głos ze świata".
• Subskrybenci Onet Premium będą mogli posłuchać specjalnie wyselekcjonowanych i tłumaczonych na język polski materiałów z renomowanych międzynarodowych brandów: "WELT", "BILD" i "Politico". 
promo
Dzięki nowej serii "Głos ze świata" dostępnej w Onet Audio polscy słuchacze będą mogli w wygodny sposób śledzić międzynarodowe wydarzenia i analizy od najlepszych światowych dziennikarzy. 

-- Dziennikarstwo audio oparte na najlepszych zagranicznych tekstach ma moc przybliżania historii i informacji, a nasza aplikacja pozwala naszym użytkownikom zabrać ze sobą WELT, Politico, Onet, Newsweek czy Forbes na spacer z psem czy do samochodu w czasie dojazdu do pracy. Najważniejsze informacje zawsze tam, gdzie czytanie nie jest możliwe --mówi Sabina Lipska, dyrektor video i audio w Ringier Axel Springer Polska.
-- Chcemy, aby seria 'Głos ze świata' stała się codziennym źródłem informacji dla użytkowników. Naszym celem jest dostarczanie treści, które nie tylko informują, ale także inspirują i poszerzają horyzonty naszych słuchaczy -- mówi Jacek Gratkiewicz, Head of Audio&Podcast.

Zakres tematyczny materiałów dziennikarskich w serii "Głos ze świata" jest szeroki - od polityki, przez gospodarkę, po kulturę i naukę. "Głos ze świata" jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie użytkowników Onet Audio na rzetelne informacje z globalnym kontekstem, przedstawione w dostępny i wygodny sposób.