Łukasz Szewczyk25.01.2024 (21:40)2 komentarze

"Cały ten Majdan". Radosław Majdan z nowym podcastem Przeglądu Sportowego Onet

• "Cały ten Majdan" to nowy podcast, w którym Radosław Majdan, były piłkarz i znany sportowiec, porozmawia z gośćmi o ich sukcesach i porażkach, a także o ich sposobach osiągania celów.
• W nowym podcaście autor zaprasza do rozmowy osoby z różnych środowisk: naukowców, sportowców, przedstawicieli biznesu, a także celebrytów.
"Cały ten Majdan”
Prowadzący do każdego odcinka zaprasza dwie osoby, które coś łączy: miłość, praca, biznes, pasja - coś co powoduje, że jeden, a może więcej z tych tematów splata ich losy i tworzy z nich "parę". Prowadzący zapyta gości o codzienne nawyki, strategie radzenia sobie ze stresem, sposoby na zwiększenie produktywności i inne tematy związane z osiąganiem sukcesu. Porozmawia o tym, co łączy gości jako parę.
- To podcast o pasji, spełnieniu marzeń, wyzwaniach w zderzeniu z presją i oczekiwaniami. To rozmowa o miłości i wielkich pieniądzach, o ludziach, ich prawdzie, wrażliwości, osiągniętym sukcesie i zdolności radzeniu sobie z hejtem. To program o osobowościach odnoszących sukces, ich drodze i "kosztach" które musiały ponieść, podążając drogą kariery. Porozmawiamy o tym co ważne, co inspiruje i o wartości przekazu, a także o tym co nas boli - mówi Radosław Majdan, autor podcastu "Cały ten Majdan" oraz dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet.

- Celem podcastu jest inspirowanie i motywowanie słuchaczy do spełniania swoich marzeń. Chcemy pokazywać, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się tego mocno chce. Chcemy także rozmawiać o ważnych tematach, takich jak miłość, kariera, biznes, pasja, hejt, presja, oczekiwania, wrażliwość, wartość przekazu, bolesne doświadczenia - dodaje Radosław Majdan.

Wśród zaproszonych do podcastu gości znaleźli się między innymi: Omena Mensah i Rafał Brzoska, Szymon Marciniak i Tomasz Listkiewicz czy Michał i Marcin Żewłakow.

Nowe odcinki podcastu "Cały ten Majdan" będą publikowane w Onet Audio oraz w serwisie Przegląd Sportowy Onet w każdy piątek o godz. 20:00.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Żenuła...
 6  
Ten to ma kryzys wieku średniego od 20 lat
 4