Łukasz Szewczyk31.01.2024 (15:32)1 komentarz

HBO Max na luty. "Tokyo Vice II", "Bez litości 3: Ostatni rozdział"

• HBO Max ogłasza nowości na pierwsze tygodnie lutego 2024
"Bez litości 3: Ostatni rozdział"
SERIALE I PROGRAMY:
"Pohamuj entuzjazm XII" - Wielokrotnie nagradzany serial HBO, którego bohaterem jest neurotyczny milioner i producent telewizyjny - Larry David.
"Tokyo Vice II" - Drugi sezon serialu jest zainspirowany relacją amerykańskiego dziennikarza Jake'a Adelsteina. Zdjęcia powstawały w Tokio. Historia zabiera widzów głębiej w przestępczy półświatek miasta.

"Cała prawda o Jimie" - Sierra Barter podejrzewa, że jej przybrany dziadek był seryjnym mordercą.

FILMY
"Randki pań Delaney" - Rozwiedziona matka zaczyna randkować z samotnym ojcem jednego z przyjaciół jej syna. W tym czasie jej córka i matka też rozpoczynają własne romanse.

"Wielki wybuch" - Chico zarabia na życie naprawiając piekarniki, w których mieści się dzięki swoim niewielkim rozmiarom. Lekceważony zaczyna w końcu stawiać opór.

"Wózek" Nelly próbuje przetrwać kolejny nieudany dzień handlowy w Queens. Zdeterminowana, by poprawić swoją sytuację, podejmuje ryzykowną decyzję.

"Córka łowcy głów" (Headhunter's Daughter) - Lynn zostawia rodzinę i rusza w drogę, aby spróbować szczęścia w mieście jako piosenkarka country.

"Cichy gwizd" (Silent Whistle) - Ming jest samotniczką, pracującą na nocne zmiany w sklepie. Pewnego dnia sąsiad zaprasza ją na kolację, która odsłania jej skrywaną przeszłość.

"Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram" - Spike i załoga statku kosmicznego Bebop szukają terrorystów, którzy wysadzili zbiornik z chemikaliami, mając nadzieję na zdobycie dużej nagrody.

"Człowiek Widmo" - Naukowcy odkrywają, jak uczynić ludzi niewidzialnymi. Niespodziewanie jednak obiekt ich badań staje się szalonym zabójcą, który ich prześladuje.

"Bestie" - Thriller, który rozgrywa się w górskiej wiosce w hiszpańskiej Galicji i przedstawia tarcia między jej mieszkańcami a francuską parą.

"Bez litości 3: Ostatni rozdział"- Były zabójca Robert McCall konfrontuje się ze swoją przeszłością podczas starcia z włoską mafią.

"Zjawa" - W Ameryce lat dwudziestych XIX wieku legendarny odkrywca walczy o przetrwanie po tym, jak został poturbowany przez niedźwiedzia grizzly.

"Daredevil" - Matt Murdock mieszka w świecie nocy, ale czerń jest wypełniona dźwiękami, zapachami, smakami i teksturami, których inni nie są w stanie dostrzec.

"Elektra" - Zabójczyni do wynajęcia Elektra próbuje chronić swoje dwa najnowsze cele - samotnego ojca i jego córkę - przed grupą zabójców.

"Animalia" - Młoda kobieta zbliża się do końca ciąży, gdy nadprzyrodzone wydarzenia wywracają otaczający ją świat do góry nogami.

"Bańka" - Kiedy szesnastolatka dowiaduje się, że jej matka ma romans z kobietą, jej życie się wywraca się do góry nogami i próbuje sabotować romans.

"Władca mrówek" - Oparta na faktach historia artysty Aldo Braibantiego, który w 1968 roku trafił do więzienia z powodu ustawy antygejowskiej z czasów faszystowskich.

"Destrukcja" (Demolition) - Jake Gyllenhaal w roli zrozpaczonego po śmierci żony bankiera inwestycyjnego, który postanawia zmienić swoje życie.

"Opowieści kanterberyjskie" - Kontrowersyjny obraz na podstawie poematu Geoffreya Chaucera pod tym samym tytułem. Film składa się z ośmiu nowel ukazujących z wyjątkowym realizmem życie w czternastowiecznej Anglii.

"Dekameron" - Zmysłowa i pełna humoru adaptacja dziewięciu pikantnych nowel Giovanniego Boccaccia w reżyserii jednego z najwybitniejszych twórców włoskiego kina.

"Gdzieś w Queens" - Kiedy licealista Sticks dostaje szansę gry w koszykówkę w college'u, jego ojciec Leo robi wszystko, aby spełnić marzenie syna.

"Space Oddity" - Marzenie Alexa o wyprawie na Marsa wkrótce mają się spełnić, ale gdy szuka ubezpieczyciela, który umożliwiłby realizację wyprawy, spotyka dziewczynę.

"Obietnice" - Clémence, nieustraszona burmistrzyni miasta pod Paryżem, kończy ostatnią kadencję, kiedy dostaje propozycję objęcia stanowiska ministerialnego.

"Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret" - 11-letnia Margaret analizuje życie i dorastanie, przy pełnym miłości wsparciu matki i babci. Rachel McAdams i Kathy Bates w rolach głównych.

"Brutalny upał" Ludzkości zagraża fragment słońca lecący na Ziemię, a 18-letni chłopiec utknął w drodze do chaty przyjaciela w nieznanym małym miasteczku.

"Elle" - Intrygujący film twórcy Nagiego instynktu. Rewelacyjna Isabelle Huppert w roli żelaznej bizneswoman, która zostaje zgwałcona w swoim własnym domu.

"Azyl" - Kiedy trzech intruzów wdziera się do domu, kobieta i jej córka starają się za wszelką cenę ukryć.

"Jak wysadzić rurociąg" (How to Blow Up a Pipeline) - Film opowiada o grupie obcych sobie ludzi, którzy zebrali się w akcie protestu ekologicznego, próbując wysadzić rurociąg naftowy.

"Przeklęci nie płaczą" - Fatima-Zahra i jej syn Selim walczą o przetrwanie w Maroku. Kiedy chłopak poznaje prawdę o swoim pochodzeniu, ich więź zostaje wystawiona na próbę.

"Amore na zawsze" - Elizabeth nie jest zbyt zainteresowana współpracą z konsultantem, który ma jej pomóc utrzymać restaurację jej zmarłego, byłego męża.

"Niespokojni" - Piękna i wzruszająca opowieść o wielkiej miłości, która połączyła nieuleczalnie chorą dziewczynę i zafascynowanego śmiercią chłopaka.


DOKUMENTY:
"Niepokonana Tatiana Suarez" - Dokument przedstawia niezłomnego ducha walki zawodniczki MMA Tatiany Suarez, która powraca po czteroletniej przerwie spowodowanej kontuzją.

"Pyszne historie" - Szefowa kuchni i autorka Carla Hall podróżuje po całym świecie, aby wyśledzić nieoczywisty rodowód dań, które uchodzą za typowo amerykańskie.

"Nazywali go Mostly Harmless" - Szeryf hrabstwa Collier wie, że nie jest to zwyczajna sprawa, gdy w namiocie zostają znalezione zwłoki wychudzonego człowieka.


Lutowe nowości w HBO Max dzień po dniu (1 - 15 lutego):

• 1 lutego
Na szlaku odkryć, odc. 5-6
Pyszne historie, odc. 1-6
Randki pań Delaney
Wielki wybuch
Wózek
Córka łowcy głów
Cichy gwizd
Niepokonana Tatiana Suarez

• 2 lutego
Na planie XXI, odc. 5
Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace II, odc. 1-6
Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram
Człowiek Widmo
Bestie
Bez litości 3: Ostatni rozdział
Zjawa
Daredevil
Elektra
Animalia
Bańka
Władca mrówek
Destrukcja

• 3 lutego
Hero Inside, odc. 3-11

• 4 lutego
Meet the Batwheels, odc. 18-24

• 5 lutego
Detektyw IV, odc. 4
Pohamuj entuzjazm XII, odc. 1
Opowieści kanterberyjskie
Dekameron

• 8 lutego
Tokyo Vice II, odc. 1-2
Na szlaku odkryć, odc. 7-8
Gdzieś w Queens
Nazywali go Mostly Harmless

• 9 lutego
Na planie XXI, odc. 6
Space Oddity
Obietnice
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Brutalny upał
Elle
Azyl
Jak wysadzić rurociąg
Przeklęci nie płaczą

• 10 lutego
Thomas & Friends, odc. XXVI, odc. 27-52
Detektyw IV, odc. 5

• 11 lutego
Ninja Kamui, odc. 1

• 12 lutego
Pohamuj entuzjazm XII, odc. 2

• 15 lutego
Tokyo Vice II, odc. 3
Cała prawda o Jimie, odc. 1-4
Amore na zawsze
Niespokojni

Komentarze (1 - 1 z 1)

Luty,nawet nawet.
 0