Łukasz Szewczyk01.02.2024 (12:54)3 komentarze

"Mission: Impossible - Dead Reckoning" od lutego w SkyShowtime (wideo)

• Platforma SkyShowtime zapowiada kolejną premierę prosto z kina
"Mission: Impossible – Dead Reckoning"
W filmie "Mission: Impossible - Dead Reckoning "Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz z ekipą IMF ruszają na najniebezpieczniejszą ze swoich misji - muszą zdobyć nową, śmiertelnie niebezpieczną broń, która w nieodpowiednich rękach może zagrozić całej ludzkości. Kiedy na horyzoncie pojawiają się mroczne siły z przeszłości Ethana, rozpoczyna się zabójczy wyścig dookoła globu, którego stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. W obliczu tajemniczego i potężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja - nawet życie tych, na których najbardziej mu zależy.
W najnowszej części cenionej przez krytyków serii role główne grają: Tom Cruise, Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Mariela Garriga, Henry Czerny, Shea Whigham, Greg Tarzan Davis, Charles Parnell, Frederick Schmidt, Cary Elwes i Rob Delaney. Dystrybutorem filmu jest Paramount Global Content Distribution.


"Mission: Impossible - Dead Reckoning" będzie dostępny wyłącznie w serwisie SkyShowtime od 9 lutego.

"Film Mission: Impossible - Dead Reckoning" dołącza do oferty kinowych hitów, które po premierze kinowej trafiły do SkyShowtime. Wcześniej w serwisie pojawiły się między innymi takie produkcje, jak: "Babylon", "Fast X Super Mario Bros. Film" czy "Transformers: Przebudzenie bestii".

Pozostałe tytuły z serii Mission Impossible, które można obejrzeć w SkyShowtime, to: "Mission: Impossible", "Mission: Impossible II", "Mission: Impossible III", "Mission: Impossible - Ghost Protocol", "Mission: Impossible - Rogue Nation" i "Mission: Impossible - Fallout".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ponowny film który zostanie nadany bez dźwięku dolby digital. Masakra ta cała platforma
 1  
Na Apple TV dostępny w atmos Dolby vision. Platforma 100 lat za murzynami. Dobrze że w SD i mono nie nadają.
 1  
Pewnie film w formacie 21:9 masakra co z tego obrazu zostaje
 0