Łukasz Szewczyk01.02.2024 (13:02)brak komentarzy

Serialowa wiosna w Polsat Box Go. Cztery polskie premiery

• Polsat Box Go na wiosnę
• Cztery serialowe premiery: "Zdrada" - remake holenderskiego serialu "Overspel" - i kolejne sezony znanych już widzom produkcji: "Sługa Narodu", "Krew" i "Teściowie".
Drugi sezon serialu "Sługa Narodu" w Polsat Box Go
"Sługa Narodu" (premiera 9 lutego)
Wiosną premierę premierę będzie miał drugi sezon "Sługi Narodu". Ukraiński pierwowzór serialu wyniósł do władzy Wołodymyra Zełenskiego, który zagrał w nim główną rolę. Przeniesiona na rodzimy grunt historia przedstawia Ignacego Koniecznego (Marcin Hycnar), który w wyniku politycznych intryg zostaje prezydentem. W nowych odcinkach Ignacy będzie konsekwentnie prowadził walkę z korupcją i oligarchami. Sytuacja skomplikuje się, gdy prezydent stanie w obliczu przymierza z wrogami, a jego zwolennicy pokażą inną niż dotąd twarz.
Reżyseria oraz adaptacja scenariusza: Okił Khamidov i Maciej Bieliński. W roli głównej Marcin Hycnar, któremu towarzyszą m.in.: Danuta Stenka, Krzysztof Dracz, Sławomir Orzechowski, Dorota Kolak i Magdalena Popławska.

"Krew 2" (premiera w kwietniu)
Do rodziny Gajewskich wracamy po 5 latach od aresztowania Jerzego. Nowy sezon zaczyna się jego wyjściem z więzienia. Starsza siostra Laury, Alicja, ma wypadek. Auto, które prowadzi, wpada do rzeki, a ona sama ledwo uchodzi z życiem. W bagażniku samochodu policja znajduje ciało. Przykładna matka i żona, która walczy z chorobą, ukrywa - jak się okazuje - mroczne tajemnice, które powoli wychodzą na jaw.

Serial w reżyserii Marcina Ziębińskiego to pełen rodzinnych kłamstw i sekretów thriller psychologiczny. W obsadzie: Katarzyna Z. Michalska, Ireneusz Czop, Maciej Musiałowski, Piotr Trojan, Vanessa Aleksander, Piotr Głowacki, Olaf Lubaszenko, Monika Krzywkowska, Kamil Kula, Hubert Miłkowski, Izabela Dąbrowska.

"Teściowie 2" (premiera w maju)
Rodziny Ledwoniów i Nagórskich czekają ogromne zmiany. Ich dzieci dramatycznie przeżywają nieudany ślub. Życie - jak wiemy - nie znosi próżni, więc Lucek i Andżela zaczynają układać sobie życie na nowo. Dzieje się też u rodziców - ciągną się za nimi stare kłopoty, które przyciągają nowe. Serial to pełna humoru historia, która w krzywym zwierciadle odbija współczesne obyczaje i różnice pokoleniowe.

Autorem scenariusza jest Krzysztof Jaroszyński, reżyserem i operatorem obrazu - Grzegorz Kuczeriszka. W rolach młodej pary Julia Wieniawa i Ignacy Liss, tytułowych teściów grają: Joanna Kurowska, Cezary Pazura, Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński.

"Zdrada" (premiera w czerwcu)
Julia jest introwertyczną i docenianą fotografką, żoną ambitnego i żądnego sukcesu prokuratora Patryka. Kiedy podczas wernisażu wychodzi zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć od tłumu, nieoczekiwanie poznaje Pawła. Tych dwoje nie jest w stanie oprzeć się chemii i gwałtownemu uczuciu. To, z czego nie zdają sobie sprawy, to istniejące między nimi zależności i powiązania.

"Zdrada" to thriller psychologiczny, remake znakomicie przyjętego przez krytyków i widzów holenderskiego serialu "Overspel". Za reżyserię odpowiada Makary Janowski. Autorem zdjęć jest Paweł Figurski. W rolach głównych: Anna Kaczmarczyk, Marieta Żukowska, Dawid Ogrodnik, Paweł Małaszyński i Piotr Polk. W pozostałych rolach: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski.

Nowości dodawane będą do pakietu Polsat Box Go Premium. Wszystkie prezentowane tytuły zostały wyprodukowane na zlecenie Telewizji Polsat.