Łukasz Szewczyk03.02.2024 (21:50)brak komentarzy

Disney+ zapowiada drugi sezon serialu "Nadzwyczajna"

• "Nadzwyczajna" powraca z drugim sezonem
"Nadzwyczajna"
Drugi sezon "Nadzwyczajnej" rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się pierwsza część. Jen (Máiréad Tyers) zapisuje się do kliniki mocy, gdzie szybko odkryje, jak trudny i wyboisty może być proces oswajania się ze swoimi specjalnymi zdolnościami. Jakby tego było mało - jej chłopak Jizzlord (Luke Rollason) nieoczekiwanie odkrywa szokujące informacje na temat swojej przeszłości. Natomiast Kash (Bilal Hasna) i Carrie (Sofia Oxenham) starają się dojrzale podejść do kwestii swojego rozstania, co jest tym trudniejsze, że nadal mieszkają pod jednym dachem! Wygląda na to, że Jen i cała ekipa mają do czynienia z nowym poziomem dorosłości i chaosem, na który nikt z nich nie jest przygotowany.
Siobhán McSweeney i Robbie Gee powrócą w drugim sezonie jako Mary i Ian - mama i ojczym Jen. W tym sezonie w nowej obsadzie znaleźli się też Julian Barrett w roli George'a, trenera Jen w Discovery Clinic; Rosa Robson jako Nora, tajemnicza osoba z przeszłości Jizzlorda; Kwaku Mills jako Clark, nowy kolega Carrie z pracy; oraz Derek Jacobi, który pojawi się w specjalnej roli epizodycznej.

Za scenariusz drugiego sezonu "Nadzwyczajnej" odpowiada twórczyni serialu Emma Moran, a reżyserami są Toby MacDonald i Jennifer Sheridan. Producentami wykonawczymi "Nadzwyczajnej" są Sally Woodward Gentle i Lee Morris z ramienia Sid Gentle Films oraz Charles Dawson, Johanna Devereaux i Emma Moran. Charlie Palmer i Abíólá Rufai-Awójídé są producentami serialu.

Pierwszy sezon "Nadzwyczajnej" jest dostępny w Disney+. Premiera drugiej serii już 6 marca.