Łukasz Szewczyk03.02.2024 (22:15)6 komentarzy

Wiosna w Polsacie. Sprawdzone programy i seriale, hity filmowe, sport (wideo)

• Wiosna w Polsacie startuje już na początku marca pod hasłem "Znane i lubiane"
• W nowej ramówce widzowie zobaczą premierowe seriale, kontynuacje ulubionych produkcji oraz hity filmowe.
Wiosna 2024 w Telewizji Polsat / Fot. Polsat
Wiosna 2024 w Telewizji Polsat / Fot. Polsat
Wiosną na antenę telewizji Polsat powraca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (od 3 marca, niedziela, godz. 20:00). W 14. edycji show zyskał nową odsłonę. W jury obok Iwony Pavlović zasiadają nowi sędziowie: aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz i choreograf, doskonale znany z poprzednich edycji - Rafał Maserak oraz tancerz i choreograf na stałe współpracujący z Teatrem Wielkim - Tomasz Jan Wygoda. Do udziału w programie zaproszeni przez stację zostali: Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia "Maffashion" Kuczyńska, Anita Sokołowska, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot i Aleksander Mackiewicz. Za kostiumy w tym sezonie odpowiedzialna jest stylistka Martyna Lach, która szlify zdobywała między innymi w paryskiej rewii "Moulin Rouge". Program prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.
Wśród wiosennych premier jubileuszowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (od 8 marca, piątek, godz. 20:05). Do udziału w 20. edycji show twórcy zaprosili zwycięzców poprzednich edycji. Zobaczymy Katarzynę Skrzynecką, która wywalczyła Złotą Twoją Twarz w pierwszym sezonie programu, Aleksandrę Szwed, finalistkę z sezonu piątego, Marię Tyszkiewicz z szóstego i Barbarę Kurdej-Szatan z piętnastego. W męskim gronie znajdą się zwycięzcy: trzeciej edycji - Stefano Terrazzino, ósmej - Kacper Kuszewski, dziewiątej - Filip Lato i najlepszy w dziesiątym sezonie Mateusz Ziółko. Do programu wraca Piotr Gąsowski. Zasiądzie w jury, gdzie zastąpi Pawła Domagałę. Obok niego występy będą oceniać Małgorzata Walewska i Robert Janowski. W jubileuszowym sezonie witamy nowego trenera, który będzie przygotowywał uczestników pod względem aktorskim. Marcin Przybylski, który sam był uczestnikiem drugiej edycji, jest profesorem sztuk teatralnych i wykładowcą akademickim. Program prowadzą Maciej Dowbor i Maciej Rock.

"Ninja Warrior Polska" (od 5 marca, wtorek, godz. 20:05). W 9. sezonie nie zabraknie utytułowanych mistrzów, jak Jan Tatarowicz i Paweł Murawski, którzy chcą wyrównać swoje rachunki z torem. Widzowie poznają również nowych utalentowanych zawodników, którzy przez ostatnie miesiące przelewali pot i łzy, aby dostać się do najlepszego polskiego programu sportowego. Pojawią się także goście specjalni, a wśród nich m.in. utytułowany mistrz piłki ręcznej - Kamil Syprzak, emerytowany gracz polskiej reprezentacji w piłkę nożną - Tomasz Hajto, popularni TikTokerzy NeffatiBrothers, czy znani z anteny Polsatu: prezenterka sportowa Patrycja Zahorska, tancerz "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Michał Danilczuk oraz aktor serialu "Pierwsza miłość" Jakub Zdrójkowski. Program prowadzą ulubieńcy publiczności: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski oraz Łukasz "Juras" Jurkowski.

"Nasz nowy dom" (od 6 marca, środa i czwartek, godz. 20:05). Wiosną wyremontowanych zostanie dwukrotnie więcej domów i mieszkań, aby jeszcze więcej rodzin miało szansę na nowe lepsze życie. Do tej pory metamorfozom poddano ponad 300 domów i mieszkań, ale potrzebujących wciąż jest wiele, dlatego ekipa "Nasz nowy dom" ponownie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, żeby dotrzeć z pomocą do nowych miejsc i odmienić los rodzin w trudnej sytuacji. Widzowie mogą oczekiwać kolejnych niespodzianek i dodatkowych inicjatyw, m.in. charytatywnego koncertu Danzela i Eli Romanowskiej na rzecz Szpitala Powiatowego w Kozienicach. W nowym sezonie z remontami mierzy się doskonale znana widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz oraz kierowników budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Program prowadzi Ela Romanowska.

"Przyjaciółki" (od 7 marca, czwartek, godz. 21:10). W nowym sezonie "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym będzie poruszać się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja będzie wielkim testem dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. Patrycja (Joanna Liszowska) będzie chciała odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg). Podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) i Borys (Piotr Stramowski).

"Bracia" (od 8 marca, piątek, godz. 22:10). Obyczajowy serial w doborowej obsadzie, który premierę miał na platformie Polsat Box Go. Bohaterami są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) - architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog-terapeuta, Wojtek (Damian Kret) - kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca kolejne kobiety. Motorem wydarzeń jest miłość i namiętność, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). W rolach żon, przyjaciółek, kochanek występują Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.

"Planeta singli. Osiem historii" (od 3 marca, niedziela, godz. 22:10) to seria filmów, których główny wątek skupia się na poszukiwaniu miłości w świecie Internetu. Bohaterów różni wiele, począwszy od wieku, pochodzenia, a skończywszy na pobudkach, dla których decydują się na poszukiwanie miłości w sieci. Każda z historii widziana jest oczyma innego reżysera. W cyklu nie zabrakło znakomitych kreacji aktorskich. Występują m.in. Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Witold Dębicki, Maria Maj, Rafał Królikowski, Hanna Konarowska-Nowińska, Filip Pławiak, Mateusz Damięcki, Zofia Wichłacz, Antoni Królikowski.

"Gliniarze" (od 4 marca, poniedziałek-piątek, godz. 17:00). Ten sezon będzie dłuższy od poprzednich - aż 75 odcinków. Fani serialu będą mogli śledzić nowe, mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, a tytułowi bohaterowie będą musieli wspiąć się na wyżyny, żeby stawić czoła przebiegłym przestępcom. W role dzielnych pracowników policji wcielają się m.in. Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Natalia Brudniak, Aleksander Mackiewicz, Monika Miller, Oliwia Bieniuk, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski czy Przemysław Saleta.

"Pierwsza miłość" (poniedziałek-piątek, godz. 18.00). W nowych odcinkach jak zawsze czekają na widzów romantyczne historie miłosne, trzymające w napięciu wątki kryminalne i wciągające dramaty. Do tego zdrady, miłosne trójkąty, powroty do pierwszej miłości, śluby, rozstania, mroczne sekrety, intrygi i konflikty rodzinne. Do obsady serialu dołączają: Grzegorz Wons, Ewa Florczak, Adam Wojciechowski, Sylwia Sokołowska. Oprócz nich zobaczymy dobrze znanych bohaterów, w których wciela się m.in. Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Anna Ilczuk, Honorata Witańska, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski, Przemysław Sadowski, Jowita Budnik, Katarzyna Maciąg, Grażyna Wolszczak, Joanna Kurowska, Krzysztof Wieszczek.

"MegaHit" (od 4 marca, poniedziałek, godz. 20:05). Poniedziałkowy prime time należy do wielkich produkcji filmowych. Wiosną 2024 roku widzowie zobaczą w tym paśmie takie hity jak "Szybcy i Wściekli 9", "Thor. Miłość i Gniew", "Thor. Ragnarok".

"Ewa gotuje" (od 2 marca, sobota, godz. 10:10). W nowym sezonie Ewa Wachowicz przybliża widzom najpopularniejsze trendy kulinarne 2024 roku. Wraz z naszą królową kuchni będziemy gotować wedle receptur... tradycyjnej kuchni polskiej! Dużym powodzeniem będą cieszyć się również przepisy z odległych zakątków świata, takich jak wschodnia Azja. Niezmiennie w trendach będą także specjały kuchni śródziemnomorskiej.

Sport. Sportowa oferta Grupy Polsat Plus to łącznie 10 stacji telewizyjnych z rodziny Polsat Sport oraz Eleven Sports. W roku olimpijskim dostęp do niezliczonej liczby transmisji w najróżniejszych dyscyplinach daje kibicom unikalną możliwość obserwowania, jak najlepsi sportowcy świata budują formę na igrzyska. Mityngi lekkoatletyczne prestiżowej Diamentowej Ligi, siatkarska Liga Narodów oraz turnieje tenisowe ATP Tour i wielkoszlemowy Wimbledon, to nie tylko wielkie wydarzenia sportowe, ale też końcowe odliczanie do igrzysk w Paryżu. Na fanów piłki nożnej czekają uwielbiane na całym świecie Liga Mistrzów UEFA, włoska Serie A i hiszpańska La Liga. Miłośnicy sportów walki mogą liczyć na gale boksu i MMA, a wielbiciele motorsportu na żużel, Motocyklowe Mistrzostwa Świata czy długodystansowe wyścigi WEC z Robertem Kubicą w Ferrari. Wiosennym hitem będą też hokejowe Mistrzostwa Świata elity z udziałem Polaków. A do tego cała masa klubowej koszykówki, piłki ręcznej i siatkówki w wydaniu krajowym oraz zagranicznym.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Serialu w piątek to ja na pewno nie będę oglądał w piątek jest ESA lub 1 liga zależy kto gra mecze kończą się około 22:30. Powtórzę jeszcze raz seriale w poniedziałek i jeśli TVP nie zmieniła zdania i nie przejmie praw to LM powinna być w środę o 20:00 mogłaby być jakaś publicystyka np. Prezydenci i premierzy ten program nie musi być na żywo na Polsacie a nawet jeśli to mógłby lecieć w tym samym czasie na Polsat News Polityka.

Gość Wydarzeń jak kanał Wydarzenia24 jest w naziemnej jest chyba zbędny podobnie Wydarzenia o 12:50 i 15:50 lepiej pójść w rozrywkę 19:30 Na ratunek 112 a o 16:00 Dlaczego ja i program popołudniowy zamiast pchać się w kolejną śniadaniówkę lepiej zrobić obiadowy 13-16
 13  
MegaHit... nie rozśmieszajcie mnie. Co 2-3 miesiące te same filmy z biblioteki liczącej 20 czy 30 filmów sprzed wielu lat.
 11  
Jeszcze 20-25 lat temu Polsat był oknem na świat. Stawiał na światowe filmy i seriale, które stanowiły trzon jego ramówki. Dzisiaj jest to kanał, na którym nie ma co oglądać. Przez cały dzień lecą denne paradoki, a wieczorami jakieś tandetne programy z celebrytami lub o celebrytach. I wszystko to oprawione reklamami. Kiedyś reklamy w w Polsacie trwały 2-3 minutyna Youtube macie mnóstwo nagrań z Polsatu z lat 90). Dzisiaj dopóki reklamy się skończą, człowiek już zdąży zapomnieć, co było przed reklamami.
 11  
lepiej pójść w rozrywkę 19:30 Na ratunek 112 a o 16:00 Dlaczego ja
Gdzie tu jest rozrywka ? :)
 3  
Miszczak poszedł do Polsatu i ? I nic praktycznie - żadnego ciekawego formatu nie wprowadził. Stoją w miejscu, po prostu.
 7  
Patrząc na ramówkę Polsatu i tvn nie dziwię się, że tak wielu sięga po vod. Sam zrezygnowałem z oglądania tych dwóch stacji tv bo tam nic ciekawego nie ma.
 13