Łukasz Szewczyk09.02.2024 (8:06)brak komentarzy

Nowa format piłkarski Canal+ Sport na YouTube. "Odprawa meczowa" (wideo)

• Canal+ rozwija sportową ofertę publicystyczną
• Na kanale YouTube Canal+ Sport oraz w Canal+ Online zadebiutował program "Odprawa meczowa"
• W rolę prowadzącego wcieli się Piotr Bugajny, a stałym ekspertem programu będzie Mateusz Rokuszewski.
"Odprawa przedmeczowa"
Nowy format Canal+ będzie pretekstem do dyskusji na temat zbliżającej się kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. W każdym odcinku "Odprawy przedmeczowej" redakcja sportowa zadba o szczegółowe analizy nadchodzących meczów, gorące dyskusje na temat formy zespołów oraz prognozy wyników. Nie zabraknie również wywiadów z ekspertami, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami i przewidywaniami dotyczącymi nadchodzących spotkań PKO Bank Polski Ekstraklasy. W premierowym odcinku widzowie obejrzą rozmowę z napastnikiem Śląska Wrocław i najlepszym strzelcem ligi, Erikiem Exposito, a także z nowym Prezesem MKS Cracovia SSA, Mateuszem Dróżdżem. Prowadzącym program będzie Piotr Bugajny, stałym ekspertem Mateusz Rokuszewski. W studiu pojawiać się będą także goście, w pierwszym odcinku Tomasz Wieszczycki oraz Michał Trela.
- Poczuliśmy w redakcji potrzebę porozmawiania o PKO Bank Polski Ekstraklasie w środku tygodnia. Podsumowujemy już ligę na różne sposoby, ale za rzadko patrzyliśmy do przodu. Zaproszeni goście spróbują przewidzieć to, co może się wydarzyć w najbliższy weekend, a widzowie będą mogli później te tezy zweryfikować. W złapaniu kontekstów pomogą też goście z ekstraklasowych klubów, z którymi będziemy się łączyć. Zatem w każdy czwartek robimy odprawę, przedmeczowy check-in i rozmawiamy o tym, co nas czeka w najbliższej kolejce. Będzie ciekawie - zaprasza Piotr Bugajny, prowadzący program.

Program będzie podzielony na sekcje, co umożliwi kibicom wybór interesującego ich tematu i wysłuchanie najbardziej aktualnych wiadomości oraz analiz w dowolnym momencie. Istotnym elementem "Odprawy przedmeczowej" będą również materiały specjalne oraz kącik Fantasy przed każdą kolejką. Jakie zespoły są faworytami spotkania? Która drużyna może sprawić niespodziankę? Kto znajduje się w kryzysie, a czyja forma rośnie? O tym wszystkim i nie tylko będą rozmawiać dziennikarze Canal+ oraz ich zaproszeni goście.

- Podobno piłkarze, a przynajmniej część z nich, nie przepadają za odprawami przedmeczowymi. Szczególnie jeśli te się przeciągają. My postaramy się poprowadzić nasze odprawy w taki sposób, żeby nikt się nie nudził. A co najważniejsze, aby każdy wiedział, na co warto zwrócić uwagę w trakcie nadchodzącej kolejki - dodaje Mateusz Rokuszewski, stały ekspert programu.


Premierowe odcinki programu "Odprawa przedmeczowa" w czwartki o godz. 11.00 na Canal+ Canal+ Sport YouTube oraz w Canal+ Online..

Wraz ze wznowieniem rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy (od 9 lutego), redakcja sportowa Canal+ oferuje nie tylko nowy program, ale także powrót stałych ligowych formatów. Podsumowania sobotnich spotkań przeprowadzą w programie "Liga+" Rafał Dębiński i Remigiusz Kula. W niedzielny wieczór widzowie będą mogli obejrzeć program "Liga+ Extra" z Bartoszem Glenem i Krzysztofem Marciniakiem. Natomiast w poniedziałek Filip Surma zaprasza na program "Ekstraklasa po godzinach", czyli podsumowanie kolejki w nieco lżejszym wydaniu.