Łukasz Szewczyk11.02.2024 (10:53)12 komentarzy

SkyShowtime wprowadza półroczną subskrypcję

• Zmiany w planach SkyShowtime
SkyShowtime
Nowością jest wprowadzenie półrocznej subskrypcji w cenie 99,50 zł z góry. W ofercie pozostaje opcja roczna w cenie 198,99 zł. W obu przypadkach użytkownicy zyskują 33 proc. tańszy abonament, czyli średnio 16,59 zł na miesiąc. Bez zmian pozostaje subskrypcja miesięczne - 24,99 zł miesięcznie.
Oferta serwisu SkyShowtime (luty 2024)
Oferta serwisu SkyShowtime (luty 2024)
Przypomnijmy, że SkyShowtime to europejski serwis streamingowy, który oferuje filmy i seriale z kultowych studiów, w tym Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock oraz produkcje SkyShowtime Original. Platforma, oprócz hollywdózkich hitów, mocno stawia także na produkcje lokalne.

W marcowej ramówce SkyShowtime znajdzie się między innymi jeden z największych kinowych hitów zeszłego roku - nominowany do Oscara "Oppenheimer" . W serwisie także thriller historyczny Mary&George z Julianne Moore w roli głównej o jednej z najbardziej wyrafinowanych intryg w dziejach angielskiego dworu.

Serwis jest dostępny za pośrednictwem wybranych dostawców telewizyjnych na wybranych rynkach, a także na urządzeniach z systemem Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung Smart TV oraz na stronie internetowej.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Może Canal+ Online niech też pomyśli o 6 miesiącach, a nawet 3 miesiącach. Bo roczne abonamenty zniechęcają do wywalenia aż 500 zł z góry za dostęp do pełnej oferty (film i sport). A z chęcią wykupię bezpośrednio u nich, a nie w kablówce. A tak, kicha.
 6  
Cenowo wypada to pozytywnie (zwłaszcza w kontekście Disney+ czy Netflix). Oczywiście na najlepszej pozycji są osoby, które wciąż korzystają w pierwotnej promocji (na start serwisu w Polsce) - 50% taniej na zawsze (12,49 PLN miesięcznie).

Przydałoby się trochę większe urozmaicenie oferty (o nowe gatunki... np. anime). Brakuje niektórych seriali (np. Star Trek Discovery czy klasyki w rodzaju Zdrówko/Cheers)
 6  
a 4k już mają czy nadal nie?
 6  
@Rafx: Nie ma 4K niestety.
 7  
Ja wraz z kotem oglądamy na telewizorze Rubin programy w rozdzielczości 0,3k. To nam wystarcza.
 7  
Ten nienawistnik musiał wtrącić wtrącić swoje 3 grosze.

Kartofle!
 0  
Szkoda że nie działa za granicą :(
 0  
@Futro TV

Wystarczy ustawić VPN z adresem IP potrzebnego kraju i oszukać system. Kiedyś oglądałem treści TVP VOD niedostępne ze względów licencyjnych, będąc na wczasach za granicą (w pewnym kraju niebędącym w UE). Korzystałem z jakiegoś darmowego VPN-a (choć płatne są lepsze, bo dają gwarancję stabilnego działania). Z innymi streamingami na pewno też się tak da.
 0  
Niech wprowadzą HD za 100 i 4K Dolby Vision za 200 zł. Maja mnie. Póki co. Dziękuję. Nie chcę.
 6  
Ja mam 12.50zl/m-c od startu platformy i jestem zadowolony
 5