Łukasz Szewczyk12.02.2024 (14:13)4 komentarze

Specjalna oferta sportowa Canal+ Online z Ligą Mistrzów

• Na boiska wracają najlepsze europejskie drużyny rozpoczynając rywalizację w fazie pucharowej Ligi Mistrzów UEFA.
• Z tej okazji serwis Canal+ Online przygotował specjalną promocję na dostęp do paczki Canal+ z kanałami Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports.
Sport w Canal+ Online
W ramach oferty specjalnej, dostęp do pełnej oferty sportowej Canal+ Online można zyskać za 48 zł miesięcznie przy płatności z góry na sześć miesięcy, czyli 288 zł. Standardowa cena za taką paczkę przy płatności co miesiąc to 74 zł.
Wybierając paczkę Canal+ z kanałami Polsat Sport Premium oraz Eleven Spots Klienci otrzymają nie tylko dostęp do wszystkich spotkań Ligi Mistrzów UEFA (na kanałach Polsat Sport Premium), ale również najlepszej piłki w jednym miejscu - meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, LaLiga EA Sports, wybranych meczów Premier League, Serie A TIM oraz Ligue 1 Uber Eats. Dzięki szerokiemu wachlarzowi praw posiadanych przez CANAL+ Klienci będą mogli śledzić również mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA, najlepszej żużlowej ligi świata PGE Ekstraligi i 1. Ligi Żużlowej oraz tenisowych turniejów z cyklu WTA z Igą Światek.

Canal+ Online to serwis także dla miłośników najlepszych seriali i filmów, dlatego w chwilach odpoczynku od sportowych emocji można w nim zobaczyć m.in. oryginalne produkcje CANAL+ takie jak "Kiedy Ślub?", "Emigracja XD", "Kruk", "Belfer", czy "The Office PL" oraz tysiące godzin treści na życzenie - seriali, filmów czy programów dokumentalnych - oraz dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo.

Cena uwzględnia rabat za zgody marketingowe 5 zł/mies.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A gdzie w Canal plus online kanał Canal +4HD był i już go nie ma od dłuższego czasu proszę o informację co się stało? Przecież ktoś płaci za to !!!!
 6  
Chodzi o kanał CANAL+4K po prostu nie ma go w canal plus online a wcześniej był tak jak miał być PULS 2 i wogóle go nie ma
 3  
puls 2 jest tylko trzeba dokupić pakiet dodatkowy
 2  
Canal+ 4K jest wycięty na większości urządzeń, C+ ograniczył go tylko do telewizorów Samsunga i Sony oraz kilku przustawek Android TV
 2