Łukasz Szewczyk15.02.2024 (10:35)brak komentarzy

NOIZZ rusza z podcastem "Komfort Guys"

• W czwartek (15 lutego) rusza podcast "Komfort Guys"
• Rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
• Celem serii jest zapewnienie przestrzeni dla swobodnej wymiany myśli, która inspiruje i wyzwala dyskusje między przedstawicielami dwóch różnych pokoleń - Generacji Z oraz Millenialsów.
Nowy podcast NOIZZ. "Komfort Guys" / Fot. materiały prasowe
Nowy podcast NOIZZ. "Komfort Guys" / Fot. materiały prasowe
Łukasz Bogusławski i Piotr Białasiewicz łączą siły w podcaście "Komfort Guys". Będą to rozmowy o emocjach - często trudnych - relacjach, związkach i wielu innych tematach, o których nadal w przestrzeni publicznej mówi się zbyt mało, zbyt rzadko i często w mało komfortowych warunkach. Pierwszy sezon podcastu będzie liczył łącznie osiem odcinków, które będą pojawiać się w sieci co czwartek.
-- Śledzenie tego, jak Łukasz i Piotr rozpracowują problemy i sytuacje, o których czasem trudno jest nawet myśleć, było bardzo budujące. Czasem miałem ochotę wejść do studia podcastowego i dołączyć do dyskusji, innym razem czułem potrzebę po prostu podziękować im za podzielenie się którymś z doświadczeń. Myślę, że najlepszą rzeczą, jaką można zrobić medialnie, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o millenialsach i zetkach, i co staramy się robić jak najczęściej jako Noizz, to po prostu oddać im głos i jak najmniej się wtrącać -- mówi Maciej Wernio, p.o. redaktor naczelny Noizz.pl.


Podcast Komfort Guys tworzą: Piotr Białasiewicz i Łukasz Bogusławski. Piotr jest producentem muzycznym, autorem książki "Po prostu twórz" oraz prowadzącym popularny podcast "Banał". Łukasz jest natomiast modelem, influencerem, studentem psychologii i adwokatem na rzecz zdrowia psychicznego (ambasadorem projektu "MŁODE GŁOWY" oraz twórcą platformy "110299").

Podcast "Komfort Guys" - nowe odcinki w każdy czwartek, od 15 lutego w Onet Audio, Spotify, Apple Podcasts na NOIZZ.pl oraz w mediach społecznościowych.

Polecamy