Łukasz Szewczyk15.02.2024 (10:48)8 komentarzy

Canal+ online z półroczną subskrypcją. Taniej niż w kablówce, treści 4K

• Zmiany w ofercie Canal+ Online
Canal+ Online
Kilka dni temu informowaliśmy o wprowadzeniu półrocznej subskrypcji SkyShowtime. Dzięki opłacie za pół roku z góry użytkownicy serwisu zyskują zniżkę na dostęp do treści serwisu. Podobną ofertę przygotował kolejny serwis streamingowy - Canal+ Online.
Do tej pory dostęp do oferty Canal+ Online oferowany był w subskrypcji miesięcznej (54 zł miesięcznie) oraz rocznej w cenie 468 zł, czyli średnio 39 miesięcznie. Teraz pojawia się nowa propozycja - półrocznego abonamentu w cenie 198 zł "z góry", czyli średnio 33 zł miesięcznie:

Oferta Canal+ Online na pół roku / Fot. pl.canalplus.com
Oferta Canal+ Online na pół roku / Fot. pl.canalplus.com
Przypomnijmy, że w ramach pełnego pakietu Canal+ Online użytkownicy zyskują dostęp do oferty filmowo-serialowej (m.in. premiery filmowe, seriale, produkcje Canal+ Online, także w jakości 4K) oraz sportowej Canal+ (m.in. mecze Ekstraklasy, piłkarskie ligi zagraniczne, żużel, WTA, NBA oraz rozwiązania techniczne typu Expert Mode czy Multi-Live). Dodatkowo pakiet oferuje dostęp online do telewizji na żywo: kanały własne (Canal+ Premium, Canal+ 4K, Canal+ Film, Canal+ Dokument, Canal+ Family, Canal+ Seriale, Canal+ Sport 1, 2, 3, 4 i 5, Canal+ Now, Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia, Ale kino+, Novelas+, MiniMini+, TeleToon+, Planete+) oraz TVP1, TVP2, TVP3, TVP Sport, Polsat, TV4 i TV Puls. Treści można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

W chwili zakupu pakiet można rozszerzyć o opcje dodatkowe: HBO MAX (120 zł za 6 miesięcy), Eleven Sports i Polsat Sport Premium (90 zł za 6 miesięcy) oraz Fun&News (120 zł za 6 miesięcy). Kilka dni temu wprowadzono także specjalną ofertę dla kibiców z dostępem do Ligi Mistrzów.

W ofercie Canal+ Online pozostaje także pakiet Canal+ Seriale i Filmy w cenie 29 zł miesięcznie lub subskrypcji rocznej w cenie 228 zł (średnio 19 zł miesięcznie). Pakiet gwarantuje dostęp do oferty filmowo-serialowej, w tym do kanałów TV, bez sportu.

Z serwisu Canal+ Online możesz korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną (iOS, Android) lub telewizor z systemem operacyjnym Android TV oraz Tizen.

Nowa opcja może okazać się ciekawą alternatywą dla widzów abonujących pakiet Canal+ u operatorów zewnętrznych m.in.w sieciach kablowych, u których cena abonamentu często jest znacznie wyższa i wiąże się z podpisaniem długoterminowej umowy z innymi usługami. Dodatkowo u wielu partnerów sprzedających dostęp do telewizyjnych kanałów Canal+ abonenci pozbawieni są dostępu do Canal+ Online i treści 4K.

Warto zauważyć, że Grupa Canal+ od dawna stawia na dostęp do swojej oferty online (OTT). Na rynku francuskim w lawinowym tempie wzrasta liczba abonentów abonujących treści Canal+ online bezpośrednio u nadawcy, przechodząc z ofert telewizyjnych u partnerów.

Kanały i treści w 4K są dostępne na telewizorach Sony (Android TV 2017 - 2023), Samsung (Tizen 2018 i nowsze), LG (2019 i nowsze), dekoderze CANAL+ BOX 4K, Amazon Fire TV Cube, Amazon Fire TV 4K Stick i NvidiaShield.

Aktualizacja: Promocja obowiązywała do 22 lutego 2024 roku.

Komentarze (1 - 8 z 8)

No. Teraz oferta półroczna, 33 zł miesięcznie za sport, serial i film, wygląda sensownie. Oby tak dalej, a nie będzie opłacało się brać Canal+ u innych operatorów a bezpośrednio :)

Dzięki promoce na start HBO Max (20 zł) już dawno zrezygnowałem z kanałów HBO u operatora kablowego na rzecz online. I nie narzekam, bo oglądam kiedy chcę, a nie kiedy w ramówce. I dodatkowo poza domem.
 9  
Należy pamiętać, że treści 4K z jakichś przyczyn C+ udostępnia tylko na wąskim zakresie telewizorów Samsunga i Sony, oraz przystawkach Canal+ Box 4K, Amazon Fire TV Cube, Amazon Fire TV 4K Stick i NvidiaShield. Jeśli masz inne urządzenie, choćby i z najwyższej półki, obejrzysz sobie maksymalnie 1080p.
 3  
Ale nie ma 100%kanałów tych co maja w ofercie sat i to jest minus oferty bez sat a co z tymi co nie maja sat??? ale tak tu racja kanały c+ i hbo w tv kablowych sa za drogie
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 15 lutego 2024 o 16:29:45 przez daro00181).
 1  
Ale nie ma 100%kanałów tych co maja w ofercie sat i to jest minus oferty bez sat a co z tymi co nie maja sat??? ale tak tu racja kanały c+ i hbo w tv kablowych sa za drogie
Bo Canal+ Online ma dawać dostęp do treści z oferty pakietu premium Canal+, tak jak ma HBO Max czy Disney+. Taki jest cel, to nie ma być odpowiednik oferty platformy satelitarnej Canal+.
 1  
Czy UPC kiedykolwiek doda online C+ do paczki TV?
Tarzan für dojszland 15.02.2024 (18:20:32)
 2  
UP
Nie doda bo UPC czyli Play jest nic nie znaczącym bytem
 3  
Ja tam takiej opcji nie widzę na ich stronie
 0  
Ja tam takiej opcji nie widzę na ich stronie
Promka zakończyła się wczoraj :(
 0