Łukasz Szewczyk15.02.2024 (10:49)1 komentarz

SkyShowtime zapowiada piewszy własny serial "Śleboda"

• SkyShowtime rozpoczyna produkcję własną w Polsce
• Pierwszym lokalnym projektem realizowanym na zamówienie SkyShowtime będzie serialowa adaptacja popularnego etno-kryminału "Śleboda
SkyShowtime Original
Przedstawiciele serwisu SkyShowtime ogłosili, że firma rozpoczyna produkcję własną w Polsce. Pierwszą lokalną produkcją oryginalną realizowaną na zamówienie serwisu będzie polski serial SkyShowtime Original "Śleboda". To kolejny krok w strategii firmy, która poprzez swoje zaangażowanie na lokalnych rynkach, chce poszerzać ofertę programową o seriale tworzone z myślą o widzach na poszczególnych rynkach.
- Cieszę się, że rok od rozpoczęcia działalności w Europie Środkowo-Wschodniej, możemy ogłosić pierwszy polski serial oryginalny, który wyprodukowany zostanie na nasze zamówienie - "Ślebodę". To dla nas ważny krok, którym chcemy zaznaczyć zaangażowanie w dostarczanie naszym odbiorcom wysokiej jakości lokalnych treści - powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

Serial SkyShowtime Original "Śleboda" oparty zostanie na pierwszej części popularnej serii etno-kryminałów autorstwa Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej oraz Michała Kuźmińskiego. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz, a za reżyserię odpowiada Michał Gazda.

Więcej szczegółów dotyczących tego projektu zostanie ogłoszonych w późniejszym czasie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Śleboda to utwór Liroya z lat 90
 1