Łukasz Szewczyk16.02.2024 (10:05)brak komentarzy

"Sekcja komentarzy". Nowy prorgram Radia Zet

• W piątek (16 lutego) Maciej Bąk, trójmiejski reporter Radia ZET, zadebiutuje w roli prowadzącego cotygodniowy program "Sekcja komentarzy".
• Program będzie można zobaczyć na stronie głównej Radiozet.pl, YouTubie i Facebooku.
"Sekcja komentarzy"
"Sekcja komentarzy" to copiątkowe podsumowanie wydarzeń mijającego tygodnia. Gośćmi wideocastu Maciej Bąka będą dziennikarze młodszego pokolenia, na co dzień pracujący w "terenie", zarówno wśród polityków, jak i zwykłych ludzi. W programie pojawią się przedstawiciele różnych redakcji - nie tylko tych największych - reprezentujący odmienne punkty widzenia i światopoglądy. Poruszane tematy będą autorskim wyborem prowadzącego - obok wielkiej polityki nie zabraknie wydarzeń lokalnych i okołopolitycznych.
- "Sekcja komentarzy" będzie otwierać serię podsumowań wydarzeń tygodnia obecnych w polskim internecie. Zależy nam na prezentowaniu szerokiego spektrum poglądów i ocen, a także opinii dziennikarzy, którzy będąc na "pierwszej linii frontu", rzadziej pojawiają się w mediach w roli komentatorów. Nie zabraknie głosów reprezentujących zarówno liberalny, jak i bardziej konserwatywny punkt widzenia - zaznacza Łukasz Sawala, redaktor naczelny Radiozet.pl.

Odcinek "zerowy" będzie nagrany przed emisją. Kolejne będą już nadawane na żywo, co umożliwi widzom udział w dyskusji. "Sekcja komentarzy" w każdy piątek od 15:00 do 16:00.