Łukasz Szewczyk16.02.2024 (10:37)brak komentarzy

Nowy serial sportowy Canal+. "Chalidow vs. Adamek. KSW Epic Story"

• Nowa produkcja serialowa Canal+ "Chalidow vs. Adamek. KSW Epic Story"
• Widzowie otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć za kulisy przygotowań obu mistrzów i doświadczyć wielu wzruszających momentów, które zapierają dech w piersiach
"Chalidow vs. Adamek. KSW Epic Story" w Canal+
W sobotę, 24 lutego fani sportów walki staną się świadkami epickiego starcia. Mamed Chalidow, prawdziwa ikona polskiego MMA, były mistrz wagi półciężkiej i średniej KSW, stanie do pojedynku naprzeciwko legendarnego Tomasza Adamka, który wielokrotnie triumfował w bokserskich organizacjach WBC, IBO oraz IBF. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna wyłącznie w serwisie streamingowym Canal+ online oraz KSWEPIC.TV. Jako preludium do tej spektakularnej gali, widzowie będą mieli okazję poznać kulisy i historię obu mistrzów w serialu dokumentalnym zatytułowanym "Chalidow vs. Adamek. KSW Epic Story". To niepowtarzalna okazja, by zgłębić tajniki ich przygotowań i odczuć emocje towarzyszące temu niesamowitemu starciu.
- Gdy się urodziłem, mój ojciec wziął mnie na ręce i powiedział do mamy: Hanka, to będzie bokser! - wspomina Tomasz Adamek.

Mordercze treningi, wzloty i upadki, osobiste historie i sytuacje, które kształtowały ich charakter -- to wszystko i wiele więcej kibice będą mogli obejrzeć w najnowszej, trzyodcinkowej produkcji zatytułowanej "Chalidow vs. Adamek. KSW Epic Story". Serial pozwoli spojrzeć na obu sportowców nie tylko jako na mistrzów sportów walki, lecz również odsłoni bardziej prywatne aspekty ich życia. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć opinie byłych wybitnych sportowców oraz ekspertów, w tym m.in. Michała Materli, Mateusza Borka, Andrzeja Kostyry czy Przemysława Salety.

- Są ludzie, którzy nie muszą skończyć trzech kierunków na studiach, a mają w sobie prawdę, mają w sobie charyzmę, mają moc i magnetyzm do zarażania drugiego człowieka czy widza - mówi Mateusz Borek.

Materiał zostanie wzbogacony o archiwalne nagrania z biblioteki CANAL+, na których widzowie będą mogli zobaczyć pierwsze kroki Tomasza Adamka na bokserskich ringach. Fani będą mieli również okazję oglądać prywatne ujęcia Mameda Chalidowa, ukazujące jego premierowe pojedynki i początek wielkiej kariery. Całość będzie opatrzona sentymentalnymi komentarzami głównych bohaterów walki wieczoru gali XTB KSW EPIC.

- Na początku była pasja, miłość do tego sportu. Talent dostrzegli trenerzy. Ja po trzech porażkach chciałem przestać to robić. Powiedziałem sobie, że to nie jest dla mnie i chciałem podziękować. Oni powiedzieli: Mamed, Ty masz talent i nie możesz tego zostawić! Takie słowa bardzo mocno budują. W tym sporcie liczy się nie tylko sytuacja fizyczna, ale mentalna - dodaje Mamed Chalidow.

Premiera serii w piątek (16 lutego) o godz. 17:00 w Canal+ Sport i Canal+ Sport 5 oraz w serwisie streamingowym Canal+ Online.