Łukasz Szewczyk16.02.2024 (12:07)10 komentarzy

SkyShowtime wprowadzi tańszą subskrypcję z reklamami. Jaka cena?

• SkyShowtime będzie oferować subskrypcję z reklamami
SkyShowtime
Platforma SkyShowtime ogłosiła, że od 23 kwietnia 2024 roku dostępna będzie nowa subskrypcja zawierająca reklamy - Standard z reklamami, która znajdzie się w ofercie razem z obecnym planem (zmieni on nazwę na Standard Plus). Standard z reklamami będzie obejmował reklamy, zaś treści oglądane w Standard Plus nadal będą bez reklam.
Standard z reklamami to bardziej korzystna cenowo propozycja. W ramach tej subskrypcji będzie można zobaczyć wszystkie dostępne w SkyShowtime kinowe hity, nowe i dostępne na wyłączność seriale, a także lokalne oryginalne produkcje.

SkyShowtime jest pierwszą dużą platformą streamingową, która udostępniła subskrypcję z reklamami na wszystkich swoich rynkach. Z opcji Standard z reklamami będą mogli skorzystać użytkownicy na wszystkich ponad 20 rynkach, na których dostępny jest SkyShowtime, tzn. w Albanii, Andorze, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Finlandii, Hiszpanii, Niderlandach, Kosowie, Macedonii Północnej, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwecji i na Węgrzech.

- SkyShowtime od zawsze dąży do oferowania świetnej rozrywki w doskonałej cenie. Cały czas dbamy też o to, aby dostarczać klientom na naszych rynkach najlepsze hollywoodzkie, jak i lokalne produkcje. Dzięki naszej nowej subskrypcji z reklamami cała rodzina może cieszyć się rozrywką - już wkrótce w jeszcze bardziej przystępnej cenie. Subskrypcja Standard z reklamami pozwala oglądać te same hitowe produkcje, co w Standard Plus, ale jest tańsza. Cieszymy się, że możemy oferować klientom na wszystkich rynkach nie tylko coraz bogatszą ofertę, ale także coraz atrakcyjniejsze ceny - mówi Monty Sarhan, CEO SkyShowtime,

Subskrypcje SkyShowtime Standard z reklamami (19,99 zł miesięcznie) i Standard Plus (24,99 PLN miesięcznie) dostępne będą od 23 kwietnia poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV i Samsung oraz bezpośrednio na stronie internetowej.

Subskrybenci SkyShowtime otrzymują wiele godzin rozrywki dla całej rodziny: seriale nowe i na wyłączność, produkcje oryginalne, nagrodzone filmy i seriale familijne oraz dla dzieci, a także wiele kultowych tytułów z wytwórni Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i serwisu Peacock.

Do serwisu SkyShowtime po kinowych premierach trafiają filmy wytwórni Paramount Pictures i Universal Pictures. Wśród nadchodzących hitów są: nagrodzony Złotym Globem "Oppenheimer", "Psi Patrol: Wielki film".

Katalog nowych i dostępnych na wyłączność oraz oryginalnych produkcji SkyShowtime z premierą zaplanowaną na rok 2024 obejmuje takie tytuły, jak: "A Gentleman in Moscow", "Apples Never Fall", "Bargain", "HALO" (S2), "Knuckles, Mary & George", "Sexy Beast", "Star Trek: Discovery" (S1-5), "Ted", "The Family Stallone" (S2), "The Tattooist of Auschwitz" i "Veronika".

SkyShowtime planuje także nadal inwestować w lokalne produkcje. W 2024 roku użytkownicy będą mogli zobaczyć jeszcze więcej lokalnych filmów i seriali z Danii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Polski, Rumunii i Szwecji. Niedawno SkyShowtime zapowiedziało produkcję polskiego serialu "Śleboda"

Komentarze (1 - 10 z 10)

Ufff. Dobrze, że promka z 12,50 zł niezagrożona :)
 17  
Ja tam uruchomiłem na miesiąc obejrzałem co mnie interesuje i wyłączyłem. Teraz ogladam HBO i też za parę dni wyłączam. Subskrypcja co miesiąc nawet za 10 zł to głupota.
 5  
Zielonka. Też mam takie samo podejście. jedynie Netflix na stałe a tak to żongluje. Głupotą jest płacić za wszystko. Szkód kasy, Lepiej przeznaczyć na co innego.
 2  
Mam za 12.5 zł bez reklam i póki tyle będzie to nie zrezygnuję. Wicej warte to nie jest, ale treści o dziwo ciekawsze niz myślałem na starcie. 2-3 razy w miesiącu coś się tam obejrzy.
 7  
12,5 zł za brak 4K i HDR to OK. 25 zł za podstawę - śmiech na sali. Tym bardziej że za tą cenę dostaniemy HBO i HDR 4K w standardzie.
 0  
Lepsze niż Disney że swoim 37 zł
 1  
Lepsze niż Disney że swoim 37 zł
Oczywiście, że tak. SkyShowtime ma fajne pozycje, w DIsney+ nic dla sienie nie znalazłem
 2  
Zależy dla jakiego widza. Dzieciaki oglądają tylko Disney. Starsi też marvel Star wars Star natoonal. Jak dla mnie na Disney jest więcej treści. Podobnie HBO.
 1  
5 zł rabatu za cały ten czas stracony na oglądanie reklam?
Bez sensu ta oferta.

Albo płatna wersja bez reklam, albo bezpłatna z reklamami.
 2  
@Gregory86: Ale wiesz, że HBO Max wkrótce przekształci się w Max (w USA pociągnęło to za sobą wyodrębnienie dodatkowego planu z treściami 4K; podejrzewam, że i w Polsce niestety 4K niedługo nie będzie w standardzie)
 0