Łukasz Szewczyk21.02.2024 (14:04)brak komentarzy

Portal PolskieRadio24.pl w nowej odsłonie

• Serwis polskieradio24.pl jest dostępny w nowej technologii, ma zmieniony layout i dodatkowe funkcje
polskieradio24.pl
Polskie Radio przygotowało nowe wydanie serwisu polskieradio24.pl. Internauci mogą przeglądać go w nowym - bardziej przejrzystym graficznie - layoucie. Zmieniony został układ prezentacji najważniejszych informacji i poszczególnych działów, a to pozwala na szybsze nawigowanie. Użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych funkcji i swobodnie poruszać się po portalu. - Zmieniamy się, odbudowujemy wiarygodność i odzyskujemy słuchaczy, zmiany oczywiście dotyczą też Internetu. Nowa odsłona portalu polskieradio24.pl sprawia, że nasze informacje prezentowane są w jeszcze bardziej atrakcyjnej i przystępnej dla użytkowników formie. Zyskaliśmy także nowe formaty, które dają możliwość szybkiego reagowania na wydarzenia i pokazywanie ich w nowatorskiej formie - mówi Arkadiusz Jastrzębski, zastępca dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej.
- Polskie Radio 24 to nie tylko radio informacyjne, to także strona internetowa. Nasi słuchacze oraz internauci dostają w ten sposób kompleksowy pakiet informacyjny, co sprawia, że nie muszą już szukać w innych źródłach - mówi p.o. dyrektora Polskiego Radia 24 Grzegorz Frątczak. - Nowa odsłona portalu to dopiero początek zmian zarówno na antenie Polskiego Radia 24, jak i na stronie internetowej - dodaje.

Wydział Projektowania i Produkcji Informatycznej IAR zadbał o czytelność treści i intuicyjność korzystania. Czytelnik może w jeszcze łatwiejszy sposób przeglądać, odtwarzać audycje czy nagrania wideo i udostępniać treści dzięki interaktywnym funkcjom. Portal informacyjny działa błyskawicznie, umożliwiając szybkie i płynne przeglądanie treści na komputerze, tablecie czy smartfonie.